Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78281

Human Resources Specialist

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Burimeve Njerezore

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

Tobacco Holding Group shpk  kërkon të punësoje : Human Resources  Specialist
Detyrat

 • Zhvillon strategji rekrutimi dhe bën rekomandimet e duhura ;
 • Drejton procesin e rekrutimit në të gjitha nivelet e kompanisë;
 • Përgatit dhe zbaton me rigorozitet planin e rekrutimit të kompanisë;
 • Drejton procesin e orientimit te punësimeve të reja për të siguruar integrimin efektiv të tyre në kompani;
 • Kryen intervistat, procesin e përzgjedhjes dhe zbaton të gjitha testet e nevojshme të rekrutimit;
 • Koordinon procesin e rishikimit të përshkrimeve të vendeve të punës në perputhje me nevojat e zhvillimit organizativ te kompanisë;
 • Përgatit dhe ndjek postimet e punes ne portalet e punesimit;
 • Kontribuon në përditësimin e politikave dhe procedurave të burimeve njerëzore sipas nevojave;
 • Përfaqëson kompaninë pranë institucioneve administrative si dhe ndjek proçeset e ndryshme të administrimit; 
 • Menaxhon dhe ndjek proçedurat ligjore të kompanisë;
 • Kryerja e korrspodencës me institucionet ose persona juridike;
 • Harton çdo akt tjetër të nevojshëm që i kërkohet nga shoqëria;

Kualifikimet

Edukimi:Arsimi i lartë, preferuar në Fakultetine Drejtesise  ose degë të fakultetit të Ekonomisë;

Eksperiencat e punës:Të paktën 3 vite përvojë pune në këtë pozicion.

Kualifikime të tjera:Aftësi te mira komunikimi dhe shkrimi në gjuhën Angleze;

Aftësi të tjera:

 • Aftësi te shkëlqyera komunikimi në të shkruar dhe folur;
 • Të krijojë relata profesionale me zyrtarët, supervizorët, kolegët, vartësit dhe punonjësit;
 • Të punojë në mënyrë të pavarur dhe me përgjegjësi në mungesë te instruksioneve specifike;
 • Të mbledh dhe analizojë të dhëna dhe të përgatisë raporte si edhe të bëj rekomandime;
 • Të jetë e aftë të punojë në presion te punës për të arritur afatet e duhura te dokumentacioneve;

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dergoni CV me nje fotografi dokumentash ne adresen e e-mail duke specifikuar pozicionin : [email protected]

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste!
Ju mirepresim!
Të gjitha dokomentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tobacco Holding Group shpk

"Tobacco Holding Group "shpk

Kompani lider ne fushen e distribucionit