Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
URT

URT eshte nje shoqeri dinamike qe vepron dhe ka interesa te ndryshme ne fushen e Integrimit te Sisteme Audio/Video/Broadcasting/Hardware/Software etj dhe gjithnje ne kerkim te sfidave te reja ne fusha inovative.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

SHOQERIA "U.R.T" sh.p.k  (ww.urtlab.com) me eksperience ne fushen e integrimit te sistemeve elektrike dhe elektromekanike kerkon te punesoje nje Inxhinier / re elektrik / e  me qellim integrimin e tij / saj  ne stafin aktual per perfshirjen ne proceset e punes nga faza e projektimit deri ne ate te zbatimit. 

Kualifikimet

  • Te posedoje diplome 4 vjecare ne inxhinieri elektrike (diplomat e sitemit te vjeter) ose diplome bachelor + master  ne inxhinieri elektrike.
  • Te kete mbi 5 vjet eksperience pune ne pozicione te lidhura me projektimin/zbatimin e projekteve elektrike.
  • Te njohe dhe te interpretoje shume mire skicat, planimetrite dhe vizatimet  te njohe shume mire normat, manualet, standardet dhe rregulloret e projektim/zbatimit te sistemeve elektrike.
  • Te perdore shume mire programin autocad dhe programe analoge.  
  • Te njohe shume mire gjuhen angleze (njohja e gjuhes italiane perben avantazh). 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Lutemi, dergoni cv tuaja ne adresen mail [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".