Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-08-2022 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aess kerkon te punesoje: Inxhinier Elektronik

Detyrat

 • Projekton dhe ndjek implementimin e sistemeve te sigurise elektronike.
 • Pergatit dhe administron procedurat e mirembajtjes dhe kontrollit te sistemeve te sigurise elektronike .
 • Mban ne kontroll koston e mirembajtes se sistemeve te sigurise elektronike.
 • Koordinon punen midis grupit te teknikes per kryerjen e sherbimeve te sistemeve.
 • Kryen procedurat per riparimin e defekteve dhe modifikimeve te sistemeve nen pergjegjesi referuar projekteve dhe udhezimeve perkatese.
 • Perpilon dhe koordinon punen per pergatitjen e manualeve te mirembajtjes te instalimeve te sigurise elektronike.
 • Merr pjese ne hartimin dhe zbatimin e rregullores se sigurimit teknik ne perputhje me instalimet elektronike dhe stafit.
 • Supervizon dhe raporton tek pergjegjesit te gjitha aktivitetet me qellim sigurimin e nje pune produktive.
 • Ndjek planin e trajnimeve per sistemet ne pergjegjesine e tij.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar Inxhinieri elektronike, profili Telekomunikacion.
 • Te kete 10 vite eksperience ne projektim / zbatim te integrimit te sistemeve te sigurise elektronike si:
 • Zjarri
 • Fikje automatike
 • Cctv
 • Network
 • Access control physical & eletronic
 • Alarmi

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected] ose [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AESS Shpk

AESS Shpk is a unique engineering team with system design, cybersecurity and integrations capabilities complemented by trained technicians with an average tenure of 12 years in the company.
AESS Shpk Team is certified in ISO 9001, ISO 27001 information security , ISO 20000 IT managed service provider; NATO & TopSecret Clearance.
ProvidIing end to end solutions for System Integrations and Managed Services of Buildin...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Shyqyri Brari Str. 1020 Brari Towers No3 1020 Tirana, Albania
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +35542229489

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë