Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81954

Inxhinier Elektronik

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Elektronik

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

100000 ALL

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Smart Home Albania është kompania e parë në Shqipëri me fokus sistemet Smart Home. Kompania ofron sistemet më inovative me fokus rritjen e komfortit, uljen e faturës së energjisë elektrike dhe njëkohësisht rritjen e sigurisë. Smart Home Albania është distributor zyrtar ekskluziv i gjigandit prodhues amerikan TIS Texas Intelligent Systems, Waterfall Audio, Faradite, Desi, Teknim, Smartek, GFP LAB, Tyba, Displine. Aktualisht kompania vepron direkt apo nepermjet rishitesave ne Shqiperi, Kosove,Mal i Zi,Serbi,Greqi,Kroaci.

Kompania është në kërkim të një Inxhinieri elektronik me eksperience me kohë të plotë

 


Detyrat

 • Perveteson gjithe sistemet e kompanise.
 • Ndjek zbatimin e projekteve te ndryshme.
 • Trajnon tekniket dhe bashkepunetoret.
 • Siguron asistence teknike per projektet e mbyllura.
 • Programon sisteme te ndryshme ne objektet ne zbatim te kompanise.
 • Teston dhe vlereson pajisje te ndryshme si funksion i R&D.

 


Kualifikimet

 • Diplome ne Inxhinieri Elektronike/Elektrike.
 • Studimet Master perbejne avantazh.
 • Gjuha angleze e detyrueshme.
 • Të dijë të pershtatet me detyrat qe i cakton kompania.
 • Aftesi drejtimi automjeti.
 • Eksperience min 2 vjecare ne te njejtin pozicion.
 • Eksperienca me sistemet qe kompania trajton perben avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te aplikojne ketu apo te dergojne cv ne [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Smart Home Albania

Smart Home Albania është kompania e parë në Shqipëri me fokus sistemet Smart Home. Kompania ofron sistemet më inovative me fokus rritjen e komfortit, uljen e faturës së energjisë elektrike dhe njëkohësisht rritjen e sigurisë. Smart Home Albania është realiteti me ofertën që garanton raportin cilësi-çmim më të mirë në treg. SMART HOME ALBANIA - Një mënyrë më e zgjuar jetese! Është koha për një jetesë të zgjuar ! Sistemet Smart Home sjellin siguri, fleksibilitet, efiçencë energjie dhe komfort në gjitha hapësirat e shfrytëzuara për jetesë. Falë inovacionit që sjellin, çdo projekt me home automation do të jetë një investim i zgjuar, të cilin do ta vërtetojë e ardhmja. Smart Home Albania është zgjidhja që ju po kërkoni për investimin që po kryeni në apartamentin, vilën, zyrën , biznesin apo hotelin tuaj. Smart Home Albania është distributor zyrtar ekskluziv i gjigandit prodhues amerikan TIS Texas Intelligent Systems. Nëpërmjet TIS, Smart Home Albania ofron sisteme automatizimi për shtëpi, zyra, hotele të ndërtuar e funksionalë tashmë si dhe për objekte në ndërtim e sipër. Ide, stil dhe thjeshtësi janë ato cfarë definojnë TIS dhe Smart Home Albania si distributor. Jemi dedikuar ekskluzivisht arritjes së përsosmërise në home automation. Ne e kuptojmë çfarë është më e rëndësishme për ju, kështu që nëse po invenstoni në një ndërtim të ri dhe keni vendosur për home automation besojini Texas Intelligent Systems dhe Smart Home Albania.