Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Dimax Albania Shpk

Dimax Albania Shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njësia Administrative Kashar, Kapanoni nr 24, " Mall of Tirana"
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-02-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "Dimax Albania” Shpk  kërkon të punësojë Inxhinier Mekanik.

Kualifikimet

Eksperienca e kërkuar:
1-Të ketë kryer studimet e larta për Inxhinieri Mekanike;
2- Të jetë i pajisur me Licencë, Kodi VII.3.B.2, të kategorisë; “Sherbime ekspertize dhe/ose profesionale te lidhura me transportin rrugor”, të nënkategorisë; “ Shitblerja e mjeteve rrugore me motor dhe/ose e rimorkiove te reja ose te perdorura (kusht i domozdoshmëm).
3-Njohuri të mira të gjuhës Angleze (niveli C);
4-Përdorim të mirë të programeve të paketës Office, Excel, Word etj;
5-Etike të larte profesionale; 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

CV-në  tuaja ju lutemi  dërgojeni në adresën e-mailit: [email protected]
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.
Duke dërguar me email CV-në në adresën e treguar në këtë njoftim, kandidati pranon që kompania "Dimax Albania” Shpk, përpunon të dhënat e tij personale me qëllim të punësimit, në përputhje me legjislacionin në fushën e mbrojtjes së të dhënave personale dhe politikën e rekrutimit të privatësisë botuar në linkun http:/www.aleat.al/en/privacy-pol


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".