Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
VIBTIS, Trade Investments Service

Vibtis Ltd has been established in 30 August 2010. Company activity is mainly focused in: Import – Export of industrial products and trading Services which are connected with it’s activities like Technical Consultancy. Different services like assembly, welding, storage etc, with the support of a professional staff. Some of the materials that Vibtis trades include: – Plumbing materials like: pipes, valves, water meters e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Blvd. Deshmoret e Kombit; Twin Towers, Tower 2, Floor 5/1; Tirana, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 2280 120
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-07-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vibtis kërkon Inxhinier Mekanik ose Ndërtimi  

Vibtis është kompania e duhur për ty!

Ejani të punoni si Inxhinier Mekanik ose Ndërtimi në një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme, ambjent për të mësuar dhe mundësi avancimi në karrierë.

VIBTIS është kompania më e madhe në Shqipëri në Import – Eksport të produkteve industriale në fushën e ndërtimit e specializuar në prokurimin dhe furnizimin me produkte për projekte në sektorin e Ndërtimeve Civile, Energjisë, Ujësjellës Kanalizime, Oil&Gas

Vibtis punon me projekte të rëndësishme si; Ndërtimi i Arenës Kombëtare, Rehabilitimi

i Lumit Gjanica, Rehabilitimi I 3 Nenstacioneve Tirane, ndërtimi i rrugës Qukës-Qafë Pllocë. Rrugës Lumi Vlorës, Projektimi dhe ndërtim i rrugëve të aksesit të projektit TAP e shumë të tjerë.  

Vibtis punon me furnitorët më të mëdhenj botëror dhe është distributor zyrtar i disa prej  prodhuesve lider në sektorin Oil & Gas, Energjisë dhe Hidroteknike.

Në Shqipëri Vibtis punon me klient si; SHELL, BANKERS, ALBPETROL, OSHEE, ALBSTAR, APM dhe të tjerë kompani private apo operatorë publike.

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Pozicioni:

Ne po kërkojmë Inxhinier Mekanik ose Ndërtimi me përvojë në analizimin e të dhënave teknike të materialeve.dhe me aftësi të shkëlqyera në komunikim dhe negocim.

Përfitimet:

  • Pagesë e kënaqshme
  • Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjësit tanë.
  • Rritje dhe mundësi avancimi.

Adresa:

“VIBTIS” sh.p.k është e pozicionuar në Bulevardin Dëshmorët e Kombit një vend i aksesueshëm dhe një mjedis komod pune;

Blv. Dëshmorët e Kombit, Twin Towers, Tower 2, Floor 7/2 Tiranë/Albania.

Kush duhet të aplikojë?

Nëse ke përfunduar Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike ose Inxhinieri Ndërtimi 

Ke eksperiencë pune minimum 2- 3 vite.

Je energjik dhe i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh talentin tënd 100% atëherë;

Vibtis është kompania e duhur për ty!

Apliko në  inf[email protected]vibtis.al dhe na trego që je më i miri!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".