Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Favina

Favina Company Ltd. is a Construction Company (as a main activity) and also involved in Hydropower field. We are located in Korce town, South-Eastern part of Albania. The company is created by two brothers, Mr.Viktor Qylafi the Chief Executive Officer and Mr.Adnan Qylafi Director of Development. Favina Company was officially created in 03.04.1995, but its activity started earlier since 1990, trading with our neighbor countries like...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Anastas Lakce, Lagjia 18, Godina 5, Kompleksi Favina, Korce, Shqiperi, 7001
 • Korce, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 694044556

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Korce, Shqipëri 04-05-2021 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Gjeologji-Miniera
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
E larte (11+ vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
70000 ALL
Data e përfundimit
04-05-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania Favina kerkon te punesoje nje Inxhinier minerar me eksperience. Inxhinieri Minerar duhet te jete i gatshem te inspektoje ne terren cdo muaj.
Kandidati duhet te jete i pajisur me certifikate personale per ushtrimin e veprimtarise se studim-projektimit dhe zbatimit ne fushen e veprimtarise minerare (Kerkim-zbulimit, shfrytezimit, perpunimit).

Detyrat

 • Planifikimin dhe implementimin e sistemeve të nxjerrjes;
 • Monitorimin dhe vlerësimin e performancës nëntokësore;
 • Te siguroje që operacionet të jenë në përputhje me legjislacionin ne fuqi;
 • Konstatimet e rreziqeve te nxjerrjes te materialeve;  
 • Te siguroje që operacionet të jenë në përputhje me kërkesat e shëndetit dhe sigurisë;
 • Te siguroje që pajisjet e përdorura janë të sigurta;
 • Trajnimin e stafit dhe mbikëqyrjes.
 • Bashkeveprimi dhe këshillimi i stafit menaxherial dhe teknik;  
 • Analiza e te dhenave.
 • Konsulence mjedisore.
 • Konsulence minerare;

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë ne Inxhinieri Gjeologji - Miniera, Dega Miniere;
 • Eksperience pune minimalisht 10 vite;
 • Aftesi shume te mira koordinimi dhe organizative;
 • Aftesi shume te mira per te punuar ne grup, si dhe nen presion;  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emiali: [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".