Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-02-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi i kompanisë. AGIKONS Sh.p.k., një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit, e angazhuar për përsosmëri dhe cilësi të lartë, në kuadër të zhvillimit të saj fton individë të kualifikuar ti bashkohen kompanisë sonë në pozicionin: Inxhinier Ndërtimi 

Detyrat

 • Drejton dhe organizon punen ne kantier.
 • Perpilimi i grafikut te punimeve ndertimore mujor dhe total i projektit, mbi baze te te cilit dergon dhe grafikun e blerjeve te materialeve.
 • Organizimi dhe dhenia e urdhërave te punes javore secilit prej nenkontraktoreve, me qellim arritjen e afateve.
 • Do njoftoje rregullisht nnënkontraktorin per punimet dhe dokumentacionet qe duhet te kryejne sipas Kontrates dhe sipas njoftimeve nga Supervizori.
 • Dhenia e zgjidhjeve e problemeve teknike që mund të ndodhin në objekt, duke u konsultuar me Dep.Projektimit Kerkese per puntori apo nënkontratkto drejtuar Projekt Menaxherit, ne baze te mungesave ne kantier.
 • Kontrollin e nevojshëm cilesor dhe sasior te punimeve te rifiniturave.
 • Plotesimi i procesverbaleve te marrjes ne dorezim te punimeve te kryera nga nënkontraktorët.
 • Plotesimi i pverbaleve te punimeve te maskuara dhe dhenia ne dorezim e punimeve Kontraktorit te Pergjithshem.
 • Ndarja e puneve per teknikun dhe inxhinierin e kantierit.
 • Dhenia e informacionit sasior dhe cilesor nepermjet plotesimit te proçesverbaleve te Ing. Ndertimit qe perpilon librezat e masave.
 • Kontroll HSE ne kantier.

Kualifikimet

 • Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit. 
 • Eksperiencë 5-10 vjet si Inxhinier Ndërtim.
 • Përvojë pune mbi 5 vjet në përllogaritje kostoje dhe preventim. 
 • Te kene njohuri shume te mira te paketes baze kompjuterike Microsoft Office si dhe te kete njohuri te mira ne perdorimin e AutoCad. 
 • Gjuhe te Huaja: Anglisht (gjuha e dokumentacioneve) dhe Italisht (komunikimi me Menaxher te Kontraktorit kryesor). 
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe menaxheriale.
 • Te ketë njohuri shumë të mira në leximin dhe zbatimin e projekteve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa: Blloku Rezidencial Kodra e Diellit, A0/1 Selitë, Tiranë. 
Kontakt: 068 40 52 085.
Kandidatët të cilët plotësojnë kërkesat e lartëpërmëndura, janë të lutur të dërgojnë CV, në adresën si më poshtë. [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Agikons në WhatsApp Punët aktive të kompanisë