Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73470

Inxhinier Ndërtimi

Durres, Shqipëri 30-01-2023 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

30-01-2023

01-02-2023

---


Përshkrimi

Inxhinieri i Ndërtimit ofron suport teknik dhe shërbim ndaj klientëve tanë të fushës së materialeve të ndërtimit në Shqipëri dhe Kosovë.


Detyrat

 • Të konsultojë klientët lidhur me vetitë dhe aplikimet e aditivëve të betonit në industrinë e materialeve të ndërtimit;
 • Të konsultojë klientët lidhur me teknologjinë e betonit, si gjatë provave në laborator ashtu edhe fazën e prodhimit;
 • Të jetë i gatshëm për të qenë pranë klientëve kurdoherë që ata kanë nevojë si dhe për ti vizituar ata sipas planeve paraprake lidhur me futjen e produkteve të reja në treg;
 • Të jetë i gatshëm për të marrë pjesë në trajnime dhe seminare të organizuara nga kompanitë partnere furnizuese.

Kualifikimet

 • Diplomim në Inxhinieri Ndërtimi (përbën përparësi nëse ka Master si dhe nëse ka trajnime profesionale);
 • Të paktën 3 vite eksperiencë pune në fushën e ndërtimit;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese si me klientët ashtu edhe me departamentet teknike të kompanive furnizuese;
 • Aftësi planifikuese dhe menaxhimi për arritjen e objektivave.
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;
 • Aftësi në përdorimin e aplikacioneve Microsoft Office;
 • Leje drejtimi për automjete.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Lutemi dërgoni CV tuaj  në adresën e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Berdica Cement

Berdica Cement merret me importin dhe distribucionin e ingredientëve dhe aditivëve për industrinë e materialeve të ndërtimit dhe bojërave në Shqipëri dhe Kosovë.


INFORMACIONE KONTAKTI