Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Lim-Em

Shoqëria “LIM-EM” sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.

Në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë. LIM-E...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. e Durresit, Ish Uzina Tirana
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355696020704
 • Mobile: +355696020704

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-06-2020 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "Lim-Em" sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.

Në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë.

LIM-EM me eksperiencë dhe reputacion të konsoliduar prej mbi 20 vitesh, ka hedhur hapa të rëndësishëm, duke projektuar dhe ndërtuar objekte të madhësive dhe funksioneve të ndryshme.

Kompania Lim-em ka hapur vendin vakant për Inxhinier Ndertimi.

Detyrat

 • Zbatimi i punimeve në kantier sipas projektit të miratuar nga Drejtori Teknike
 • Jep zgjidhje nga ana teknike për problemet gjatë punimeve.
 • Kontrollon grafikun e punimeve për ecurinë normale të tyre.
 • Kontrollon librezat e masave , si dhe kushtet teknike të zbatimit të projektit.
 • Dorëzon dokumentacionin teknik të kërkuar nga mbikëqyrësi i punimeve.
 • Formulon proçes-verbalet për punimet shtesë.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet e larte ne nivel Master ne Inxhinieri Ndertimi.
 • 1+ vite pervoje pune ne pozicionin qe kerkohet.
 • Aftesi te shkelqyera të komunikimit me gojë dhe me shkrim.
 • Detaje të orientuara, të organizuara mirë, bashkëpunuese dhe të vetë-motivuara.
 • Shkathtësi të forta dhe aftësi për zgjidhjen e problemeve.
 • Te kete ndjekur te pakten nje projekt te plote ne te gjitha fazat e zbatimit .
 • Te kete qene pjese e Internshipeve dhe trajnimeve te ndryshme

Aftesi te tjera:

 • Te kete aftësi shume te mira te punës ne grup .
 • Te kete aftësi shume te mira planifikuese dhe organizuese.
 • Njohës i programeve bazë kompjuterike si paketa Microsoft Office.
 • Njohës shumë i mirë i gjuhës angleze.
 • Të njohë ligjislacionin në fuqi dhe të zbatojë rregullat e sigurimit teknik në kantier.
 • Të ketë njohuri në hartimin e grafikëve të punimeve.
 • Te kete deshire per te mesuar dhe per tu specializuar ne nje kompani prestigjoze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatet e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip në adresën: [email protected] 
Vetem Kantidatët e përzgjedhur do të njoftohem për intervistë.

Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".