Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kontakt Shpk

Kontakt is an Albanian developing, engineering company that provides qualified consulting services with a high knowledge content. The service offering covers the entire spectrum from feasibility studies, analyses and strategic planning to engineering, design, project management and building. Our engineers, architects and environmental experts are working together to contribute to the development of a sustainable society. Our main t...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Frosina Plaku, Nr. 40
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542225338
 • Mobile: 0682029807

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-12-2020 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-12-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Kontakt kompani lider ne fushen e ndertimit te komplekseve rezidenciale eshte duke kerkuar Inxhinier Ndertimi/Strukturist per t'ju bashkuar skuadres se saj ne projektet e reja qe ka ne zhvillim:

Marga (marga.kontakt.al)
Magnet (magnet.kontakt.al)
Mangalem 21 (mangalem21.kontakt.al)

Detyrat

 • Kontrollon zbatimin e punimeve në kantier sipas projektit të miratuar.
 • Harton dhe kontrollon librezat e masave, relacionet e kontrollit te punimeve.
 • Realizon dhe kontrollon situacionet përmbledhëse mujore.
 • Harton analizat teknike të cmimeve për zërat e punimeve të ndërtimit.
 • Kontrollon punimet e nenkontraktoreve per zbatimin me cilesi te tyre dhe sipas grafikut te punimeve.
 • Vlereson performancen e punes se bere nga nenkontraktoret.
 • Identifikon dhe jep zgjidhje nga ana teknike për problemet gjatë punimeve.
 • Realizon marrjen e mostrave te analizave laboratorike per kontrollin cilesor te punimeve.
 • Formulon proces-verbalet për punimet shtesë, marrjen ne dorezim te punimeve.
 • Asiston drejtuesin e punimeve per supervizimin dhe menaxhimin e punimeve.
 • Përgjegjës për sigurimin teknik në kantier.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar masterin në Inxhinieri Ndërtimi, Profili Strukturë.
 • Te jete njohës i programeve si Autocad, Revit, Ms. Office, Ms. Project.
 • Te lexoje dhe interpretoje projektet.
 • Të ketë aftësi organizative dhe analitike ne zgjidhjen e problemeve.
 • Të jetë i aftë të punojë në mënyrë të pavarur dhe në grup.
 • Kontribuon për të përmirësuar metodat e punës, rezultatet dhe performancën e ekipit.
 • Të shkruajë mirë gjuhën shqip.
 • Të ketë eksperiencë pune në pozicionin që kërkohet jo më pak se 2 vjet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ajo që ne ofrojmë është trajnim intensiv, mundësi për të marrë kualifikime, një punë dinamike me mundësi të rëndësishme karriere dhe një mjedis pune ku inkurajohet zhvillimi personal dhe një mjedis te këndshëm te punës.
Dergoni CV ne adresen e email: [email protected]
Afati i aplikimit: 20.12.2020.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".