Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 19-10-2022 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Elektrik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi

Kompania Albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punesoje nje Inxhinier Projektues Elektrik.

Detyrat

Detyrat

 • Studion dhe Zhvillon objektivat e projekteve duke shqyrtuar propozimet dhe planet e projektit.
 • Percakton specifikimet e projektit duke studiuar dhe hartuar dizajnin e produktit dhe kerkesat e klinetit.
 • Studion dhe raporton sistemet elektrike ekzistuese.
 • Konfirmon performancen e produktit duker hartuar dhe kryer testet perkatese.
 • Harton "Preventivin" ku specifikon materialet elektrike si dhe kontrollon kostot e projektit dhe miraton shpenzimet.
 • Te realizoje rishikimet pas projektit dhe evidentimi i mangesive.
 • Te sigurohet qe projekti dhe  te gjitha punet te kryhen ne perputhje te plote me legjislacionin aktual te Shendetit dhe Sigurise dhe procedurat e ndermarrjes.
 • Te azhornohet me risite e reja persa i perket fushes se Inxhinierise Elektrike dhe ti zbatoje kto risi ne hartimin e projekteve.
 • Te ndihmoje ne perzgjedhjen dhe suportin e nenkontraktuesve.

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar studimet e larta, ne nivel Master, per Inxhinieri Elektrike.
 • Te kete aftesi te mira ne perdorimin e programit AutoCAD, DiaLux , sistemit Microsoft,apo cdo lloj programi tjeter te nevojshem.
 • Te kete aftesi te kuptoje skica, sisteme dhe informacione teknike.
 • Te kete eksperience pune ne kete fushe.
 • Te zoteroje gjuhen Angleze.
 • Te jete i afte te mbuloje disa projekte ne te njejten kohe.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email  [email protected]  duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

 

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen. Albalight shpk promovon shanse te barabarta.

Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Teodor Keko, Unaza e re , Pallati Pelivani, Kati 1 , Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 68 444 5550

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".