Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74177

Inxhinier Prokurimesh

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Senka shpk ofron pozicion të lirë pune për Inxhinier Prokurimesh


Detyrat

 • Të përzgjedhë e furnitorëve te duhur për të kryer blerjet duke kryer një kërkim të hollësishem te tregut, te takohet me personat e shitjeve dhe te krahasojë produktet dhe cmimet qe ofrohen.
 • Menaxhimi i marrëdhënieve me furnitorët ekzistues dhe kërkimi I bashkëpuntorëve të rinj;
 • Përgatit analizën përmbledhëse të ofertave të marra;
 • Përgatit koston e proceseve të punës
 • Harton preventivat e objekteve të planifikuara për tu ndertuar nga kompania;
 • Bën zbërthimin e preventivave te objekteve dhe nxjerr nevojat për materiale
 • Përgatit dokumentacionin e nevojshëm për të marrë pjesë në procedurat e prokurimeve

Kualifikimet

 • Edukimi: Inxhinier Ndertimi; Bachelor dhe Master
 • Eksperienca: Te kete mbi 2-3 vjet experience pune ne kete pozicion ne kompani ndertimi.
 • Njohuri kompjuterike: Autocad, Microsoft Office.
 • Te kete aftesi shume te mira planifikuese, organizuese dhe te punes ne grup.
 • Te kete aftesi shume te mira negocimi;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Mirëpresim aplikimet për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV duke përmendur pozicionin për të cilin aplikoni në adresën e email: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Senka Shpk

SENKA sh.p.k. ka filluar aktivitetin në vitin 1994 si një biznes brenda familjes dhe pergjatë kesaj periudhe 24 vjecare kemi punuar me nje përkushtim të vazhdueshëm ndaj vlerave tona, te cilat kane ne thelb sigurine, cilësine, etiken, integritetin.
Shoqëria jonë ka përmbyllur me sukses kontrata të natyrave të ndryshme, duke u përqendruar në fushën e ndërtimit dhe të infrastrukturës. Targeti i shoqërisë sonë është ekselenca operacionale e punës kundrejt klientit, fitimi i besimit dhe përgjegjësia sociale, ekonomike dhe ambientaliste.


INFORMACIONE KONTAKTI