Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
V.A.S. Konstruksion shpk

V.A.S Konstruksion sh.p.k, u themelua në Tiranë si një kompani ndërtimi, në vitin 2016 . Që atëherë, kompania ka zgjeruar veprimtarinë e saj në të gjithë vendin. Kompania u rrit shumë shpejt gjatë viteve të fundit në përgjigje të kërkesës së industrisë shqiptare të ndërtimit dhe tani është një nga kompanitë lider në sektorin e ndërtimit.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-05-2021 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

V.A.S Konstruksion sh.p.k kerkon te punesoje: Inxhinier Zbatimi ne Ndertim

 

Detyrat

 • Harton dhe ndjek grafikun e punimeve sipas projektit dhe planit të organizimit.
 • Kontrollon cështjet e sigurisë në kantier dhe kontrollon punimet në përputhje me projektin, specifikimet teknike dhe kushtet e sigurise së shëndetit e jetës në punë duke u siguruar se të gjitha rregullat po zbatohen sipas legjislacionit në fuqi.
 • Organizon, koordinon apo supervizon stafin në varësi për cilësinë e punimeve në kantier si dhe bashkepunimi me inxhinierat e tjerë në kantier dhe zyrë.
 • Kontrollon materialet që do të përdoren në objekt (nga ana sasiore dhe cilësore).
 • Garanton ekzistencën dhe marrjen e të gjithë informacionit të nevojshëm për zbatimin e projektit sipas kontratave të sipërmarrjes.
 • Shqyrton dhe interpreton vizatimet dhe specifikimet e projektit për të siguruar ekzekutimin teknik të punës.
 • Bashkëpunon me Ekipin për përgatitjen e dokumentacionit Tekniko–Ligjor & Tekniko–Financiar të objektit deri në dorëzimin përfundimtar të tij. 
 • Harton situacione mujore, libreza masash, kohëshënues etj. 

Kualifikimet

Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:  

 • Diplomë në Fakultetin e Inxhinierisë së Ndërtimit.
 • Përvojë pune minimumi 3 vjet si Inxhinier Ndërtimi ne zbatim.
 • Të zotrojë mirë programin AUTOCAD, si dhe të ketë njohuri të Paketës Office.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese, manaxheriale dhe organizuese.
 • Të ketë njohuri shumë të mira në leximin dhe zbatimin e projekteve.
 • Të ketë patentë te klasit B. 
 • Paga është e negociushme në varësi të përvojës së kandidatit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në ne email e kompanise: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".