Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72589

Jurist/e per Tendera

Tirane, Shqipëri 15-12-2022 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Jurist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

15-12-2022

---

---


Përshkrimi

Pozicioni i punës: Jurist/e per Tendera


Detyrat

Përgjegjësitë dhe detyrat kryesore:

 • Përgatit dokumentacionin dhe kryen aplikimet në procedura të ndryshme tenderimi;
 • Përfaqëson kompaninë pranë çdo instuticioni, ndjekja e proçedurave ligjore, korrespondencës zyrtare me çdo autoritet, për çështje të caktuara ligjore të veprimtarisë së Kompanisë.
 • Përgjegjës për hartimin dhe përpilimin e dokumenteve të ndryshme si kërkesa, akte, kontrata, marrëveshje midis bashkëpunëtorëve, klientëve sipas specifikave të rregullores së Kompanisë.
 • Kryen përkthim në gjuhën Angleze dhe Shqipe të dokumenteve, akteve dhe kontratave.
 • Arkivon dhe protokollon të gjithë dokumentacionin ligjor.
 • Kryen edhe detyra të tjera juridiko-administrative duke asistuar departamentet e tjera.
 • Harton çdo akt tjetër të nevojshëm që i kërkohet nga shoqëria.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe eksperienca e kërkuar:

 • Të ketë përfunduar studimet Bachelor / Master në degën e studimit Juridik.
 • Eksperiencë pune të paktën 3 vjecare në profillin Juridik të Tenderimeve kombetar dhe nderkombetar në kompani të ngjashme.

Aftësitë e kërkuara:

 • Të ketë aftësi shumë të mira në formulimin e qartë të mendimit juridik dhe shkrimit të tij sipas formateve të kërkuara.
 • Të njohë shumë mirë legjislacionin e Prokurimeve Publike.
 • Të njohë shumë mirë Kodin Civil dhe Procedurën Civile.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe pune në grup.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve kompjuterike/Paketa Microsoft Office etj.
 • Të jetë i dedikuar në ndjekjen dhe përfundimin e punëve.
 • Të zotërojë shkëlqyeshëm gjuhen Angleze.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju ftojmë të dërgoni aplikimet tuaja ne emailin [email protected]

Ose te kontaktoni ne numrin : 0684032528


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
NDREKAJ Shpk

Kompania Ndertimi