Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-02-2021 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kamarier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kamarieri ka përgjegjësi tu shërbejë në nivel të lartë klientëve sipas porosive të tyre.

Detyrat

 • Merr porosinë e klienteve;
 • Përgatit dhe dekoron tavolinat sipa standartit të Barit;
 • U prezanton klientëve menunë e barit dhe specialitet; 
 • Dërgon porosinë në banak për përgatitjen e tyre;
 • U shërben klientëve pijet e përgatitura;
 • Merr pagesat e klientëve për pijet e shërbyera;
 • Kontrollon bashkë me klientët nëse janë të kënaqur në lidhje me porosinë e tyre;
 • Merr masa për rregullimin e cdo problemi ose komunikimi me klientin;
 • Pastron tavolinat dhe karriget.

Kualifikimet

 • Diplomë e shkollës së mesme;
 • Të paktën 1 vite eksperiencë pune si kamarier;
 • Të ketë aftësi mjaft  të mira komunikimi; 
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit, janë të lutur të kontaktojnë në adresat e mëposhtme: e-mail: [email protected]
cel:  0693945386


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".