Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 70779 Kasier

Arkëtar kase
Tirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkëtar kase
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000 ALL
Data e përfundimit
18-10-2022
Data e fillimit të punës
25-09-2022

Përshkrimi

Big Market ne bllok kerkon te punesoj kasier

Detyrat

  • Shitja e produkteve ne kase.
  • Mbyllja e dhe dorezimi i arkes.
  • Shenon kerkesat e paplotesuara dhe ankesat e klienteve dhe ja komunikon menaxherit.
  • Mban padter ambientin ku ounon.
  • Detyra te tjera ngarkuar nga eprori.

Shënime


Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit : 0682051416 

Big Blloku Shpk

Big Blloku. Shpk

Big Market blloku

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".