Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78223

Keshillues Klienti Fier

Fier , Shqipëri 21-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Marrëdhënieve me Klientin

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

ProCredit Bank eshte nje banke tregtare e orientuar drejt zhvillimit. Ne ofrojme sherbim cilesor per bizneset e vogla dhe te mesme si dhe per ata individe qe zgjedhin te kursejne me ne. Ne veprimet tona, ne i permbahemi nje numri te caktuar parimesh baze: ne vleresojme transparencen ne komunikimin me klientet, nuk promovojme kredine konsumatore, perpiqemi te minimizojme ndikimin tone negativ ne mjedis dhe ofrojme sherbime financiare te pershtatshme me situaten e klienteve tane si dhe te bazuara ne nje analize te pergjegjshme financiare. ProCredit Bank Shqiperi eshte pjese e grupit nderkombetar ProCredit, me qender ne Frankfurt, Gjermani.
Kerkojme te rekrutojme se jashtmi,nje staf ne pozicionin: Keshillues Klienti ne Fier

 


Detyrat

 • Siguron sherbim te shpejte, eficent nepermjet sherbimit dhe komunikimit profesional me klientin.
 • Pergjegjes procesin e kredidhenies per klientet private dhe depozitave per Klientet Private, si dhe rritjen e perdorimit te sherbimeve elektronike.
 • Pergjegjes per prezantimin e bankes perpara klienteve te rinj dhe ekzistues Private.
 • Keshillon klientin ne perdorimin e sherbimeve bankare, etj.

Kualifikimet

 • Eksperience pune te meparshme si Keshillues Klienti, e preferueshme mbi 3 vite.
 • Njohuri dhe aftesi ne te kuptuarit e parimeve dhe praktikave te veprimeve bankare me kliente.
 • Aftesi te mira ne komunikimin dhe sherbimin me Klientin.
 • Aftesi per mbledhje te dhenash, perpunim informacioni dhe pergatitje raportesh.
 • Diplome universitare (bachelor ose master).
 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative.
 • Proaktiv, fleksibel, i hapur ndaj ndryshimeve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ne ju ofrojme nje pune interesante dhe sfiduese ne nje ambient dinamik, nderkombetar, i cili karakterizohet nga nje kulture e hapur komunikimi. Dokumentet tuaja te aplikimit duhet te tregojne qarte arsyen se pse ju mendoni se jeni te pershtatshem per pozicionin per te cilin po aplikoni. Keto duhet te perfshijne CV-ne elektronike dhe leter motivimi.

 Kandidatet e interesuar jane te lutur te aplikojne ne adresen e e-mail-it [email protected]  brenda dates 23 Qershor 2023  .

Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga ana e Njesise se Burimeve Njerezore dhe do te ftohen te marrin pjese nga Njesia e Burimeve Njerezore per tu ftuar ne fazat e tjera te rekrutimit.           


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ProCredit Bank

ProCredit Bank është një bankë tregtare e orientuar drejt zhvillimit. Ata ofrojmë shërbim cilësor për bizneset e vogla dhe te mesme si dhe për ata individë që zgjedhin të kursejnë me ta. Në veprimet e tyre, ata i përmbahen një numri të caktuar parimesh bazë: vlerësojnë transparencën në komunikimin me klientët, nuk promovojnë kredinë konsumatore, përpiqen të minimizojmë ndikimin negativ në mjedis dhe ofrojnë shërbime financiare të përshtatshme me situatën e klientëve të tyre si dhe të bazuara në një analize të përgjegjshme financiare.

Fokusi i tyre është ofrimi i shërbimit cilësor për sipërmarrjet e vogla dhe të mesme, sepse janë të bindur që këto biznese krijojnë numrin më të madh të vendeve të punës dhe u japin një kontribut thelbësor ekonomive në të cilat operojnë. Ata promovojmë kulturën e kursimit, duke ofruar shërbime të thjeshta depozituese për klientët dhe duke investuar burime të konsiderueshme në edukimin financiar, sepse besojnë që kursimi sjell qëndrueshmëri dhe siguri për familjet e zakonshme.


INFORMACIONE KONTAKTI