Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75572

Konsulent/e Imobiliar

Tirane, Shqipëri 04-04-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

04-04-2023

---

---


Përshkrimi

KËRKOJMË KONSULENT/E IMOBILIAR

Je në kërkim të një pune? Remax Green Partners është vendi i duhur për ty

Ne ofrojmë mundësi të mirë karriere në sektorin Real Estate - ndërmjetësimit të shitjes/blerjes apo qeradhënies/qeramarrjes së pasurive të paluajtshme.

 

Kriteret e përzgjedhjes:

  • Të rinj plot energji e ambicie për karrierë në industri;
  • Me integritet;
  • Me aftësi shumë të mira komunikuese, negociuese dhe për t’u përshtatur e punuar në grup;
  • Zonat me përparësi: Astir, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Zogu i Zi, Laprakë, Kamëz

 

Përfitimet pranë kompanisë sonë:

  • Pagesë e mirë e me komisione të larta;
  • Trajnime profesionale të vazhdueshme;
  • Ambjent me kushte optimale e komode për punë dhe takime me klientët;
  • Suport për paisje me liçensë të profesionit të lirë të ndërmjetësuesit;

 

Nëse mendon se kjo është puna e duhur për ty, dërgo CV në adresën: [email protected]

ose telefono në numrin: 068 30 29 223


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
REMAX Green Partners

At REMAX Green Partners we have a defining culture of doing much more than just selling or renting properties. We build trusted relationships with customers and we deliver the dream of 'Ownership'! 
We know that owning real estate provides security, safety and opportunity to YOU, and we have the real estate agents that can deliver more on this mission!