Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77995

Konsulent/e Imobiliare

Tirane, Shqipëri 13-06-2023 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Kohe e plote

---

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-06-2023

---

5


Përshkrimi

Zyra Century 21 Impact ofron mundësinë e punësimit në pozicionin si Konsulent/e Imobiliar si dhe mundësinë e zhvillimit të karrierës suaj pranë nesh.  

CFARE OFROJME NE?

 • Trajnime të vazhdueshme për zhvillimin tuaj.
 • Bashkëpunim me një staf mikpritës, pozitiv dhe suportues.
 • Ambient pune komod dhe motivues.
 • Promovim në varësi të eksperiencës dhe performancës.
 • Suport për ndërtimin e një karriere të suksesshme në tregun imobiliar.
 • Mundësi bashkëpunimi me +400 agjente ne sistem.

Detyrat

 • Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes/blerjes ose dhënies/marrjes me qira të një pasurie të paluajtshme në një ekip profesionistësh.

Kualifikimet

 • Mosha +23 Vjec.
 • Arsim i lartë.
 • Angazhim Full Time.
 • Përbën avantazh: Eksperiencë e mëparshme në këtë industri ose në Shitje.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese.
 • Bashkëpunues, energjik dhe ambicioz për tu rritur profesionalisht.
 • Të motivuar për sukses.
 • Të përkushtuar ndaj përmirësimit të vetes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Përfitoni nga eksperienca e mbi 50 viteve në fushën e imobiliarëve të grupit tonë CENTURY 21, për të ndërtuar një karrierë në një prej profesioneve më të paguara të momentit (Real Estate). Kjo eksperiencë do t'ju transmetohet dhe juve nëpërmjet suportit të vazhdueshëm nga ana jonë, por edhe nëpërmjet kurseve të personalizuara të përgatitjes në vazhdimësi.

Aplikoni tani duke dërguar Cv tuaj në kontaktet e mëposhtme:
Cel: 067 2000 477
Email: [email protected]
Adresa: Rruga e Dibrës, Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr. 10 Tiranë, Albania.
Do të kontaktohen për intervistë vetëm kandidatët e përzgjedhur! 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Century 21 Impact

Century 21 Impact