Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Re/Max Victoriam

Your only limit is you ! Blerja apo shitja e një shtëpie është një nga ngjarjet më të rëndësishëm që do të bësh ndonjëherë. Për më shumë se 30 vjet, RE/MAX përfaqëson markën më të njohur të pasurive të patundshme në botë. Duke ofruar trajnimet më të mira, mbështetjen administrative, marketingun, ndërmjetësimin si dhe duke u krijuar agjentëve hapësirën për të qënë të lirë të përqendrohen në atë që bëjnë më mirë: TË SHESIN PASURI T...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga: Teodor Keko, ne Astir, rrethrotullimi i dyte, pas Ag Computers Shenim1: fatura eshte me Viodina Dibra Pf Shenim2: E dergon Suela se e ka ne lagje
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 692100014

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-05-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ndërmjetsuese
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

We are hiring! Cfarë ofrojmë?

‣ Trajnime profesionale brënda dhe jashtë vendit

‣ Website personal

‣ Buxhet vjetor marketingu

‣ Udhëtime dhe shpërblime

‣ Mundësi karriere të palimituar  

Jepi vetes një mundësi karriere dhe biznesi!

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsim e lartë;
 • Eksperienca në pozicione të ngjashme përbën avantazh;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe negociuese;
 • Të jetë i/e vetëmotivuar për arritjen e rezultateve të larta;
 • Të jetë i/e aftë të punojë në grup;
 • Të ketë njohuri të mira të programit MC Office ;
 • Aplikantet duhet te jene mbi 25 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".