Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Remax Infinity One

RE/MAX Infinity Rruga Luigj Gurakuqi Prane Ushtarit te Panjohur Qendër, Tiranë, Shqipëria

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-05-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A keni ëndërruar ndonjëherë të zgjoheni në një punë që e deshironi?
Dëshironi të kontrolloni orarin dhe të ardhurat tuaja?
REMAX INFINITY ONE po kërkon individë të motivuar edhe energjik.
Nëse jeni gati të hidhni hapat e pare dhe të ndërtoni një karrierë fitimprurese ne Real Estate ne jemi ketu.
Ekipi ynë, mjedisi miqësor, si edhe nje staf trajnues qe jane te gatshem tju ndihmojme gjate gjithe procesit.
Kërkojmë vetëm që të na jepni kohë!
Jeni energjik, ambicoz ne kerkim te nje karriere te gjate profesionale, keni aftesi te mira komunikuese ,menaxhuese dhe bashkepunuese?
Ne po kerkojme ata qe duan te bejen ndryshimin.
Jepini vetes nje mundesi karriere dhe biznesi ne Real Estate.
Ne ofrojme trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.
Website personal.
Buxhet vjetor marketingu.
Mundesi karriere.
Mosha kriter mbi 25 vjec.

Dergoni nje CV ne adresen tone te email: [email protected]

Ose mund te na telfononi ne nr.tel. 069 98 69 958

Detyrat

1-Konsulenca dhe asistimi i shitësve dhe blerësve në marketingun dhe blerjen e pronës me çmimin e duhur sipas kushteve më të mira ne treg.
2-Përcaktimi i nevojave të klientëve dhe aftësive financiare për të propozuar zgjidhje që u përshtaten kerkesave te klienteve.
3-Kryerja e analizës krahasuese të tregut për vlerësimin e vlerës së pronave te klienteve.
4-Te orientoj klientet mbi kushtet ligjore mbi pasurite e patundshme ne momentin e shitjes apo qiradhenies se prones me palen tjeter.
5-Te orientoje klientin bleres mbi mundesite e kreditimit per blerjen e prones qe klienti deshiron.
6-Te jete nje negociues i mire mes paleve shites- bleres/qiradhenes-qiramarres.
7-Te informoje klientët me kushtet e tregut, çmimet, hipotekat, kërkesat ligjore dhe çështjet e lidhura, duke siguruar një trajtim të drejtë dhe të ndershëm.
8-Listimi, marketimi dhe menaxhimi i portofolit te pronave te klienteve.
9-Përgatitja e dokumenteve te nevojshme.
10-Aftësia për të punuar në mënyrë të pavarur e kombinuar me aftësi të shkëlqyera ndërpersonale.
11-Pervojat e meparsheme ne kete sektor perbejne avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".