Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TS Consulting Sh.p.k

Realpas është një Agjensi Imobiliare e cila operon permes nje platformë elektronike dhe ofron, për të gjithë vizitorët e saj, një informacion gjithëpërfshirës, të përditësuar dhe të besueshëm mbi tregun e shitblerjeve të pasurive të paluajshtshme në Republikën e Shqipërisë. Kjo platformë elektronike interaktive, e themeluar në vitin 2017, është pronë e shoqërisë “TS Consulting” sh.p.k e cila ka për qëllim ofrimin e një sërë s...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-06-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjensia imobiliare REALPAS vjen me një ofertë punesimi reale, duke ju mundësuar të punoni kushte komode dhe të përfitoni të ardhura te kenaqshme sipas performacës. Ne po rritemi çdo ditë e më shumë, prandaj në ekipit tonë nevojiten individë ambicioze dhe kërkues, të përkushtuar, të vendosur për t’u rritur profesionalisht dhe për të dhënë kontributin e tyre në tregun e pasurive të paluajtshme.

Ne ofrojmë mundësi punësimi për pozicionin e; Konsulentit Imobiliar

Detyrat

Përshkrimi i pozicionit të punës:

 • Të kërkojë dhe te gjejë përmes cdo instrumenti të nevojshëm dhe të përshtatshëm, pasuri të paluajtshme (pa kufizim në lloj dhe në sasi) duke ia vënë në dispozicion të dhënat e këtyre pasurive punëdhënësit në përputhje me objektivat periodik të caktuar nga Agjensia.
 • Të kryjë bisedime, promovim të pasurive të shoqërisë me klientë potenciale me qëllim ndërmjetësimin dhe finalizimin me sukses të transaksioneve të ndryshme që kanë për objekt shitblerjen, dhënien apo marrjen me qira të pasurive të paluajtshme.
 • Të raportojë ecurinë e aktivitetit ditor, pranë përfaqesuesit të Agjensisë, duke njoftuar cdo eventualitet dhe problematike lidhur me këtë aktivitet.

Kualifikimet

Kriteret Kualifikuese:

 • Arsim i lartë universitar.
 • Mosha 25-43 vjec.
 • Eksperiencë minimale 3 vjecare në Tregun Imobiliar
 • Aftësi komunikimi shumë të mirë në gjuhën shqipe dhe angleze.
 • Njohës/e shumë i/e mirë i/e terrenit.
 • Aftësi të mira komunikuese ndërpersonale
 • Të ketë patentë të kategorisë B (opsionale)

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e punës;

 • Pagë bazë 50.000 All + komisione.
 • Rritje progresive e komisioneve.
 • Mundësi partneriteti 50% me 50% pas 2 viteve eksperiencë të sukseshme me Agjensinë
 •  Full time nga e Hëna në të Premte

Për të aplikuar dërgoni CV tuaj dhe një Letër Motivimi, në adresën e emailit; [email protected]

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë