Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 17-10-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bëhuni pjesë e stafit tonë profesional dhe pozitiv!

Me një eksperiencë prej 16 vitesh ku nuk mungojnë sfidat, konkurset dhe udhëtimet!

Sfidat e radhës:  

Konventa Ndërkombëtare në Florida, SHBA!

Mjafton të jesh ;

  • Mbi 18 vjeç, 
  • Pozitiv,
  • I komunikueshëm,
  • Me ambicie për  të mësuar & për tu rritur në karrierë.

Rekrutojmë konsulente/ë, menaxhere/ë marketingu , promotore me dhe pa eksperiencë!

Paga  50.000 - 80.000 ALL plus % ditore, javore, mujore!

Bonuset variojnë nga start 300€ - 2000€!

APLIKO TANI!

Email :  [email protected]

Cel: 0672020905 / 0676656656

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
Green Life

Green Life, kompania lider në rajon në fushën e shëndetit dhe mirëqënies. E konfirmuar nga OBSH, EPA dhe ACS sjell për ju mundësi për një shëndet më të mirë dhe produkte të cilat janë lider në llojin e tyre.

Misioni kryesor i komapnise tone eshte qe te ofrojme mundesine qe cdokush te kete nje shendet te mire ne familje duke i ndihmuar ne permiresimin e 5 faktoreve kryesore qe ndikojne ne shendetin tone. Ushqimi, Uji, Ajr...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga e Kosovareve Tirane AL, 1019
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".