Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
CENTURY 21 Elite

CENTURY 21 Elite është pjesë e CENTURY 21 Albania, franchise amerikane lider ndërkombëtar në tregun e pasurive të paluajtshme. Sistemi CENTURY 21 përveç profesionalizmit, i shërben klientëve me ndershmëri dhe integritet, duke i drejtuar në rrugën e duhur sipas kërkesave që ato kanë. Përkushtimi dhe korrektësia e agjentit CENTURY 21, janë pjesë e pandashme e filozofisë sonë. Ne ju ofrojmë sigurine e marëdhënies agjent-klient nëpë...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Deshironi te jeni nje sipermarres i suksesshem?
Deshironi te vendosni vete per te ardhurat e tua?
Deshironi ta menaxhoni vete kohen tuaj? Atehere Century 21 Elite eshte vendi i duhur per ju!!
Century 21 eshte biznesi ku ne cdo periudhe ti je i sigurte per te ardhurat e tua!!
Century 21 Elite eshte pjese e brand-it me te madh dhe me te respektueshem ne industrine imobiliare.
Ftojmë të rinjtë ambiciozë e me dëshirë për të dhënë maksimumin e tyre për të ndërtuar një karrierë të shkëlqyer dhe afatgjate, që t'i bashkohen kompanisë Nr.1 ne botë në industrinë e Real Estate.

Detyrat

Kriteret qe kerkohen jane:
• Te jeni energjik/e.
• Te jeni te qeshur.
• Te jeni professional.
• Te jete i afte per te punuar ne grup.
• Te jete pergjegjes per zhvillimin e punes ne arritjen e objektivave.
• Te realizoj prezantimin e pronave dhe menaxhimin e tyre.
• Respektimi i standarteve dhe rregullave te kompanise.
• Të ofrojë udhëzime dhe të asistojë shitësit dhe blerësit në marketimin dhe blerjen e pronave me çmimin e duhur dhe kushtet e duhura.

Cfare ofrojme:
Suport i vazhdueshem nga zyra dhe koleget.  
Te ardhurat mujore: 500€-3.000€
Komisione deri ne 40% (jo rroge baze).
Zhvillim dhe trajnime personale.
Mundesi karriere te palimituar.

Kualifikimet

Profili i kandidatit:

  • Mosha mbi 22 vjec.
  • Preferohet arsim i larte.
  • Te kete deshire dhe ambicie per t'u rritur profesionalisht.
  • Eksperienca ne shitje perben avantazh.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
     

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese mendoni se jeni kandidati ideal dhe jeni te interesuar te merni pjese ne perzgjedhje per t'u bere pjese e skuadres tone, apliko tani ne adresen e email: [email protected] ose ne nr e tel: 069 48 02 510.   

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".