Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Eja të krijosh një biznes tëndin brenda një biznesi të qëndrueshëm. 

Century21 Bridge, si pjesë e kompanise Century21 Albania, lider ne tregun imobiliar ne Shqiperi, po kerkon kandidate per; Konsulente Imobiliar

Kualifikimet

Kriteret e perzgjedhjes:

 • Eksperience ne shitje ne sektorin imobiliar, bankar dhe jo vetem;
 • Integritet;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe negociuese;
 • Aftësi të mira për të punuar në grup;
 • Arsim i larte;
 • Njohuri te nje gjuhe te huaj;
 • Njohuri te mira te Microsoft Office;
 • Mosha mbi 25 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Benefitet e konsulentit imobiliar:

 • Te ardhura mujore shume te mira nga 300 - 2000 eur;
 • Trajnime profesionale brenda dhe jashte shtetit;
 • Pune ne grup dhe mundesi rritje profesionale;
 • Vete-menaxhim i kohes;
 • Bonuse.

Nëse e ndien veten të përfshirë dhe të interesuar, dërgo CV në adresën [email protected]

Ose telefononi ne numrin e Cel. :0672484182

Adresa : Rruga "Muhamet Gjollesha", Pallati Nr.69, Shk.2, Ap 1, Tirane


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Century 21 Bridge

CENTURY 21 Bridge Rruga "Muhamet Gjollesha", Tirana,, Albania Phone : +355672484182 Email : [email protected]

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë