Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83506

Konsulet Sherbim Klienti Gjermanisht

Tirane, Shqipëri 04-12-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-12-2023

---

---


Përshkrimi

Flet Gjermanisht dhe je në kërkim të një pune të re?

Comdata Albania, tashmë pjesë e Konecta, lider ndërkombëtar në sektorin e Shërbimit të Klientit, po rekruton konsulentë në departamentin e gjuhës gjermane!

Puno si konsulent i Shërbimit të Klientit në #ComdataAlbania nëse plotëson kërkesat e mëposhtme:

  • Njohuri shumë të mira të gjuhës gjermane në të folur dhe të shkruar, (Nivel B2).
  • Njohuri të mira në gjuhën angleze ose italiane.
  • Disponibilitet me kohë të plotë.


Ju ofrojmë:

  • Punësim të menjëhershëm.
  • 450 Lekë/ora dhe bonuse shpërblyese.
  • Program trajnimi fillestar me pagesë.
  • Bonus/ Sill një mik.
  • Bonus mirëseardhje.


Tiranë

Për të aplikuar, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj tek: [email protected] ose kontaktoni në +355696065413 për të fiksuar një takim.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.comdatagroup.com


Comdata Albania

Mission Our services, from outsourcing of customer interactions and processes to customer experience consulting, are entirely focused on one goal: helping our client to maximise the customer value, by creating the smart blend of people, process and technology. We are a special breed of business partners - we are makers: we think and do, we cherish both and that fruitful combination makes us better at our job. Our group combines an international footprint with a strong, decentralized, local expertise, to be as close as possible to our clients.