Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
4 A-M SHPK

“4A-M” LLC is a leading construction company in Albania with a portfolio that includes various projects in different fields. We strive to deliver quality while maintaining the highest health and safety standards.

4A-M specializes in complex and prestigious construction and infrastructure projects. 4A-M highly skilled and dedicated team, their innovative methods, their investment in machineries and a rigorous standard for c...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-02-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Koordinator Blerjes
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania 4 A-M e cila operon ne fushen e ndertimit dhe eshte duke zgjeruar departamentin e saj te blerjeve, kerkon te punesoje nje Kordinator/e blerjesh.  

Detyrat

 • Planifikon, koordinon dhe udheheq aktivitetet e blerjes duke marre ne konsiderate aspektet kualitative, financiare, dhe logjistike sipas programit qe i ngarkohet.
 • Implementon dhe menaxhon negociatat me furnitoret.
 • Sugjeron burim me te mire per blerje.
 • Kerkon furnitore potenciale per kompanine.
 • Mban kontakte te vazhdueshme dhe marredhenie te shendetshme me furnitoret.
 • Ndjek procesin e porosive deri ne destinacionin final.
 • Merret me zevendesimin e produkteve te gabuara.
 • Punon ngushte me mgazinen per te menaxhuar furnizimin e stokut.
 • Detyra te tjera qe i caktohen nga drejtuesi i departamentit.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar studimet e larta, preferohet profili: administrim Biznesi.
 • Preferohet kandidat/e me eksperience 2-3 vjet.
 • Te kete aftesi te shkelqyera komunikimi dhe negocimi.
 • Te kete njohuri te proceseve operacionale, planifikimit, dhe logjistikes, magazines, transportit, procedurave doganore.
 • Te kete aftesi analitike, planifikimi dhe menaxhimi.
 • Te kete njohuri te paketes Office.
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit per kete vend pune , ne perputhje me kriteret e paracaktuara jane te lutur te kontaktojne ne adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".