Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Edil Al sh.p.k

For about 23 years we have been following the passion of creating great ideas and projects by striking the standard in everything we do. “Edil Al” Company is committed to building quality projects while sustaining lifelong partnerships. Today we are not just builders, we think of every aspect of your project and this is achieved by managing all the processes of our construction lives, the urban spaces and building it up to the q...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-07-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Edil Al SH.P.K kerkon te punesoje, Kostoiste-Preventivuese ( F ) me kriteret e meposhteme : 

Detyrat

•Kryen rol teknik, organizativ dhe supervisor per projektet ne ndertim;
•Harton preventivat e objekteve te planifikuara per tu ndertuar nga kompania;
•Rivlereson preventivat me fonde pubike apo preventiva te tjera per projekte te porositura nga Kompania, mbas shyrtimit te projektit dhe aplikon çmimet per njesi sipas analizave teknike te Kompanise.
•Kryen zberthimin e preventivave te objekteve dhe nxjerr nevojat per materiale dhe ja paraqit Drejtorise perkatese;
•Kryen pergjithesime dhe nxjerr koefiçiente tekniko-ekonomik, qe sherbejne per planifikim fondi sipas llojit te ndertimit.

Kualifikimet

Kerkesat per pozicionin :

  • Te kete perfunduar studimet per ing. ndertimi
  • Te kete moshen mbi 40 vjec
  • Te kete eksperience ne kete poziocion pune ne firma ndertimi.
  • Te njohe programet kompjuterike baze dhe autocad etj.
  • Te kete leje drejtimi per automjet

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen email :  [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".