Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Shendverë Wine Bar&Restaurant

Shendeverë Tirana u hap me 25 Dhjetor 2018 si zgjatim i Kantines se Veres Çobo.Vete Kantina e Veres Çobo festoi 20 vjetorin e saj ne shtator 2018.Dashamiresit e Veres Çobo e priten me gezim hapjen e Shendever ne qender te Tiranes,ne nje vend ku gershetohet e reja me te vjetren,e shkuara me te tashmen. Shendverë Wine Bar &Restaurant eshte nje gershetim plot harmoni i arkitektures beratase me elemente bashkekohore e kreative.Qelli...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Shëtitorja Murat Toptani
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 067 407 0562

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 50823 Kuzhinier

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 04-02-2021 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shendverë Wine Bar &Restaurant  me vendodhje "Shëtitorja Murat Toptani" ose tek Kalaja Tiranes kërkon të punesojë:

Kuzhinier

Përmbledhja e Pozicionit: Përgatit gatime të ndryshme duke respektuar praktikat më të mira të trajtimit të ushqimeve dhe ato higjieno-sanitare.

Detyrat

Detyrat:

 • Përgatit produkte dhe artikuj ushqimor të ndryshëm sipas nevojave;
 •  Kontrollon cilësinë e produktit. 
 • Planifikon ushqimet që do të gatuhen;
 • Kontrollon cilësinë e ushqimeve dhe datën e skadencës së tyre;
 • Parapërgatit elementët e nevojshëm për të gatuar ushqimet planifikuara;
 • Organizon punën në kuzhinë;
 • Koordinon proceset e punës të ndihmësve në kuzhinë;
 • Koordinon punën me koleget për shërbim në kohe dhe me cilësi të klientit;
 • Bashkëpunon me kolegët dhe eprorët, etj.

Kualifikimet

Edukimi:

 • Të zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil.

Eksperiencat e punës:

 • Minimumi 2 vite eksperiencë në pozicione të ngjashme.

Kualifikime të tjera:

 • Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme ushqimore; 
 • Të njohë dhe aplikojë recetat e ndryshme ushqimore; 
 • Të zotërojë aftësi mbi procesin e shitjes së produkteve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV-te tuaj ne : [email protected]

Ose kontaktoni ne numrin e telefonit:+355 67 407 0562


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".