Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74137

Kuzhinier/e Kavaje

Kavaje, Shqipëri 20-02-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kuzhinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

---


Përshkrimi

Blumare Resort kerkon te zgjeroje stafin e saj:  Kuzhinier/e .

Misioni jone është të sigurojmë cilësi maksimale për çdo shërbim, Me besim të fortë në vlerat që ofrojmë, punojmë në krah të klientëve tanë për të dhuruar sherbim maksimal ne tregun e Hotelerise, Barit dhe Restorantit.


Detyrat

 • Përgatit gatime të ndryshme duke respektuar praktikat më të mira të trajtimit të ushqimeve dhe ato higjieno-sanitare;
 • Përgatit produkte dhe artikuj ushqimor të ndryshëm sipas nevojave;
 • Kontrollon cilësinë e produktit ;
 • Mban pastër ambjetin dhe pajisjet e punës;
 • Përgatit mjetet e nevojshme të punës në kuzhinë;
 • Parapërgatit elementët e nevojshëm për të gatuar ushqimet planifikuara;
 • Bashkëpunon me kolegët dhe eprorët, etj.

Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesat Edukimi: 

 • Të zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil.
 • Eksperiencë në pozicione të ngjashme.

Kualifikime të tjera:

 • Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme ushqimore;
 • Të njohë dhe aplikojë recetat e ndryshme ushqimore.

Shënime


Te interesuarit te kontaktojne ne Cel:  0685629366


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Blumare Resort

Blumare Resort