Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81463

Libërlidhëse

Tirane, Shqipëri 03-10-2023 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

53000 ALL

75000 ALL

03-10-2023

20-09-2023

2


Përshkrimi

Përshkrimi përmbledhës 

Kërkohen 2 punonjëse liberlidhje. 1. Pa experiencë e cila do të trajnohet për të gjitha proceset e liberlidhjes. 2. Punonjëse me experiencë që të njohë proceset dhe makineritë e libërlidhjes speciale.

Njohuri dhe Aftësi

 • Njohuri minimale mbi makineritë e libërlidhjes.
 • Njohuri të mira në përdorimin e makinerive: Thika, Libërlidhje speciale dhe makineri të tjera të vogla që përdoren gjatë proceseve të punës.
 • Saktësi, cilësi dhe efiçencë gjatë punës. Aftësi të punës në grup.

Detyrat

Detyrat specifike të Punës

 • Punonjëse me eksperiencë:
  Përdorimi i makinerive: Libërlidhje speciale, Thikë, Plastifikuese, Liberlidhje spirale, Binder dhe procese të tjera ndihmëse.
 • Punonjëse pa eksperiencë:
  Ndihmë në realizimin e proceseve të punës shoqëruar me trajnim nga kompania.

Kualifikimet

Eksperienca të Punës

 • Eksperienca jep përparësi
 • Mosha: mbi 25 vjeç

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e punës

 • Me kohë të plotë.
 • Kushtet e punës shumë të mira. Ambjent komod dhe miqësor.
 • Paga në varësi të eksperiencës së punës dhe aftësive personale.
 • Rritja e pagës (çdo vit) në varësi të rritjes së aftësive.
 • Paga minimale e pozicionit të punës është 45000 ALL. (experiencë nën 3 vite)
 • Paga maksimale për njohuri sipas përshkrimit të mësipërm: 65000 ALL (eksperiencë mbi 3 vite)

Më shumë informacione mbi kushtet e punës (ditët e punës, orari, pushimet, rritjet vjetore të pagës) do të merren gjatë intervistës.

Aplikimi

Për të aplikuar na kontaktoni në WhatsAPP +355 68 20 566 40.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.studiotartari.com


Studio Tartari

Studio Tartari është krijuar në Tetor 2005 si një kompani e fokusuar në dizenjim dhe printim dixhital për mbështetjen dhe zhvillimin e sipërmarrjeve të vogla dhe të mëdha nëpërmjet produkteve promocionale. Duke operuar në një treg gjithnjë e më dinamik lindi nevoja e zgjerimit të gamës së shërbimeve, për t’u përshtatur më mirë me kërkesat specifike të partnerëve tanë.

Studio Tartari sot nuk sugjeron vetëm zgjidhje të pjesshme, por një kompleksitet produktesh dhe shërbimesh tradicionale dhe inovative për të bërë të mundur një komunikim më të frytshëm midis partnerëve dhe audiencës së tyre.


INFORMACIONE KONTAKTI