Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KMY

Kombinat i Mishit yzberisht ushtron aktivitetin e vet ne perpunimin e mishit, fabrike sallami dhe proshute, fabrike perpunim te mishit, frigorifer, magazinim etj. Ferma per blegtori, rritja e pules, rritja e derrit, rritja e viçit, qender grumbullimi per bageti. Ferma bujqesore per prodhim bujqesore, fruta-perime etj. Shitje me shumice e pakice, magazine, dyqane, supermarkete, bar-kafe, fast-food, restorante etj. Import-eksport te...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-04-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Magazinier me kohe te plote.

Detyrat

 • Mban pergjegjesi mbi mallin e magazinuar ne magazine perkatese.
 • Eshte pergjegjes/e per ruajtjen dhe sistemimin e mallrave ne ambientet e magazines .
 • Kontrollon te gjitha furnizimet e mallrave qe hyjne ne Magazinen perkatese si dhe komunikon me operatoren e Finances ne magazine per te siguruar regjistrimin e mallrave ne sistemin e magazines .
 • Kontrollon te gjitha daljet/ shitjet e produkteve nga magazine perkatese dhe krahason sasite fizike te bera dalje me dokumentacionin perkates shoqerues (fatura, flete dalje etj). Mban dhe organizon ndarjen e produkteve sipas datave te skadences si dhe informon.
 • Drejtorin e Logjistikes per cdo sasi malli per te cilin po afron data e skadences..
 • Ky kontroll duhet te behet periodik sipas menyres qe ai/ajo organizon punen ne magazine.
 • Siguron ndarjen e sakte te detyrave per punonjesit e magazines per sistemimin e mallrave, pergatitjen e porosive dhe administrimin e paketimeve dhe materialeve promocionale.
 • Eshte pergjegjes per perfundimin ne kohe te produkteve qe shiten si paketime promocionale dhe organizon punonjesit e magazines per mbarimin ne kohe te ketij procesi.
 • Bashkepunon cdo dite me operatoren e finances ne magazinen perkatese per te kontrolluar perputhshmerine e te gjitha regjistrimeve qe behen ne sistem me levizjet fizike te mallrave.
 • Sigurohet qe kodifikimi dhe vendosja e produkteve ne Magazine te behen ne menyren e duhur ne menyre qe identifikimi dhe kotrolli i produkteve te jete sa me i lehte.
 • Mban nje liste me gjithe barkodet e produkteve dhe njofton operatoren e finances sa here ka ndryshime te barkodeve gjate furnizimeve.
 • Monitoron ne baze ditore stokun e magazines dhe vazhdimisht krahason gjendjen fizike me sasite ne sistem duke kryer inventarizime fizike te produkteve.

Kualifikimet

 • Duhet te kete mbaruar minimalisht arsimin e mesem (Arsimi i larte perben avantazh).
 • Preferohet mosha deri 40 vjec. Duhet minimalisht 2 (dy) vjet experience si magazinier/e ne Shoqeri distribucioni.
 • Njohuri baze te kompjuterit.
 • Te kete aftesi te mira ne njohjen e barkodeve dhe punes me to.
 • Njohuri ne gjuhe te huaj (Anglisht) do te ishte avantazh .
 • Kandidati/ja duhet te kete aftesi te mira organizative.
 • Te kete cilesi te mira te drejtimit te grupit dhe punes ne grup 9.
 • Preferohet me vendbanim ne zonen e Yzberishtit , Astir, Kombinat, Selite 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cv-te duhet te dergohen ne emailin:

[email protected]

[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".