Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
FIX PRO

FIX PRO” sh.p.k. është sallameria më e re në industrinë e përpunimit të mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2003. Sallameri “FIX PRO” sh.p.k. është ndër më të mirat duke konkurruar në treg me shijen e saj që e diferencon nga të tjerat. Llojshmëria e produkteve të ofruar dhe gama e madhe e shijeve të veçanta dhe unike të sallamrave, salçiçeve, proshutave dhe produkteve të tjera e kanë bërë Sallamerinë “FIX PRO” sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54938 Magazinier

Magazinier
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Magazinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Pozicioni: Magazinier Raporton tek: Drejtori i Finances
Statusi i punës: Kohë e plotë
Vendndodhja: Tiranë

Detyrat

 • Kontrollon gjendjen e inventarit te magazines.
 • Mbikqyr operacionet e shpërndarjes së produkteve në mënyrë eficente dhe të sigurt.
 • Regjistron dhe kontrollon aktivitetet e përditshme të magazinës.
 • Mban inventarin e duhur të produkteve në mënyrë që ato të jenë të gatshme kur të jetë e nevojshme.
 • Kontrollon mallin i cili do te merret per ngarkese nga agjentet e shitjes ne menyre qe ai te jete ne perputhje me dokumentacionin perkates.
 • Realizon mbylljen e magazinës në fund të cdo dite pune.

Kualifikimet

 • Të ketë perfunduar arsimin e lartë, dega Ekonomik;
 • Të ketë eksperiencë të ngjashme pune.
 • Të jetë korrekt, dhe të aftësi të mira inventarizimi;
 • Të ketë njohuri të mira të programeve financiare.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese, bashkëpunuese dhe raportuese.
 • Entuziazëm dhe etikë profesionale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën e e-mail [email protected]
Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë