Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74199

Magazinier

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

A.M.G sh.p.k e themeluar qe ne vitet 90. Një kompani me eksperiencë 25 vjeçare në fushën e importit dhe shpërndarjes së produkteve ushqimore të ngrira si: Akullore Algida (Magnum, Corneto, Cdo, Scandal, King Kone…), Produkte Pule Lezita (Kotoleta, Krahe Pule, Finger Pule, Fileto Pule), Produkte Brumi Ioniki, Perime Polar Food, Produkte Deti Siblou etj. Tashmë e konsoliduar si një lider në tregun shqiptar me nje staf profesionist dhe me përvojë. Gjithmonë të përkushtuar ndaj qëllimit për të përmbushur nevojat e klientëve tanë. Në kuadër të rritjes së cilësisë së shërbimit kompania është në kërkim të një stafi të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale. Pozicioni Magazinier


Detyrat

 • Verifikim i mallit që bën hyrje në magazinë me sasi, lot datë skadence;
 • Mbajtja e procesverbalit në lidhje me diferencat që mund të rezultojnë në krahasim me dokumentacionin dhe gjendjen fizike të magazinës;
 • Regjistrimi në programin Navision të mallit me anë te cekimit, gjithashtu dhe të mallit qe rezulton tepër/mangët;
 • Sistemimi i mallrave në magazinë sipas hapësirave të paracktuara;
 • Menaxhim i daljes së mallit sipas dat, lot skadence nëpërmjet cekimit dhe regjistrim i tyre në sistemin Navision;
 • Përgjegjës për gjendjen e inventarit në magazinën që ka në ngarkim në sasi,datë,lot dhe cilësi produkti;
 • Përgjegjës për kontrollin e stokut sipas skadencave dhe kordinim me departamentet e tjera për daljen në kohën e duhur dhe raportimim cdo muaj të stokut sipas datës skadencë;.
 • Mbajtje e regjistrit të temperaturave të dhomave frigoriferike dhe arkivim i tyre në dosje;
 • Mirembjatje e gjurmueshmerisë së produktit;
 • Faturimi për shitjen tek klientët me shumicë dhe arkivim i faturave;
 • Kontrollon porositë e klientëve duke u siguruar që produkti të përputhet në sasinë dhe cilësinë që ka kërkuar klienti;
 • Ekzekutimi  i porosive të agjentëve të shitjes në përputhje me urdhër-porosinë e dërguar dhe radhës;
 • Monitoron dhe kontrollon të gjithë procesin e kalimit të mallit dhe zgjidh çdo problematikë gjatë proçesit.
 • Vlerësimi dhe monitorimi i dokumentacioneve dhe aktivitetetit të asistenteve dhe punonjësve të magazinës (ndihmës magazinier, shofera dhe punonjësit e magazinës) për orarin dhe kushtet teknike që duhet të plotësojnë gjatë orarit të punës.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
 • Të ketë minimalisht 3 (tre) vjet eksperiencë si magazinier/e në Shoqëri distribucioni.
 • Të ketë njohuri të mira të programeve kompjuterike.
 • Të ketë aftësi shumë të mira drejtuese dhe organizative.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar duhet të dërgojnë CV me foto dhe Letër Interesi me email në adresën[email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit: 0676047277

A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of quality frozen products and specializes in Ice cream, pork, poultry, pastry, seafood and vegetable products. As one of the frozen industry’s leading importers in Albania, they carry many of the world’s leading brands, such as Algida, Ioniki, Yupik, and Siblou etc. All these brands meet or exceed the global standards of quality as well as food safety and hygiene.

With many years of robust experience, they have now a strong customer base covering all segments. With their main office located in Tirana, their customer base and distribution network have covered the whole territory of Albania. This experienced distribution network has helped them to market the renowned brands successfully into the Albanian market. They are dedicated to accommodate the needs of our customers and further expand our business. With their already solid operation and logistics system, they maximize their service and market our brands directly to consumers.

To solidify our business, they have a group of sales and marketing professionals who are empowered with tenacious persistence. Through various exhibitions, promotions and advertisements, they combine innovative ingredients and brand-building skills to attain mutual success with our clients and suppliers.


INFORMACIONE KONTAKTI