Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78235

Magazinier

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Lufra është pjesë e grupit ADG shpk (Albanian Dairy Global), grupi më i madh dhe më i suksesshëm i qumështit në Shqipëri dhe zotëron markat: Lufra, TIDO, Beneta, Tradita. Ky grup shpërndan ekskluzivisht markat e mirënjohura Cremona, Nom, Bonizzi, Bylmeti, Estrella Damm dhe Dukat Water.
Aktualisht jemi duke kerkuar nje Magazinier, ne qytetin e Tiranes


Detyrat

 • Mbikqyr aktivitetet e përditshme të magazinës.
 • Asiston dhe mban nivelet e duhura te inventarit dhe kontrollon humbjen e produktit.
 • Kontrollon me rigorozitet te gjitha furnizimet me lende te pare kryesisht per sasi, por edhe cilesi.
 • Monitoron hapesirat dhe ndjek nivelet e stokut.
 • Vecon haperisa ne magazine per produktet e reja.
 • Koordinon aktivitet ndermjet prodhimit, magazines dhe blerjeve.

Kualifikimet

 • Preferohet Diplome Universitare, minimum Diplome te shkolles se mesme.
 • Eksperience ne, magazine/inventare.
 • Aftesi per te punuar i pavarur dhe te marre vendime nen stres.
 • Njohuri ne MS Office, excel i avancuar.
 • Perben perparesi njohuria e sistemit financiar MICROSOFT NAVISION NAV.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni nje aplikim nëpërmjet e-mailit: [email protected]

Cel: 069 701 7661


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në 800 krerë lopë.

Kanë ngritur një laborator modern, i cili realizon analiza të plota e të gjithanshme për treguesit kimikë, bakterologjikë e organoleptikë të lëndëve të para dhe të produkteve përfundimtare.

Fabrika e përpunimit të qumështit “Lufra” nisi që në vitin 1992 dhe puna jonë ka ardhur duke u përmirësuar nga ajo kohë. Që në fillimet e tyre si një punishte e thjeshtë, e improvizuar në një dhomë shtëpie, ata kanë përcjellë të njëjtën frymë dhe parime pune, të cilat i kanë shpërblyer me rritjen eksponenciale të kapaciteteve prodhuese, zgjerimit të gamës së produkteve, dhe shërbimit të një tregu më të gjerë konsumatorësh në të gjithë Shqipërinë.


INFORMACIONE KONTAKTI