Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72614

Magazinier Durres

Durres, Shqipëri 16-12-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

60000 ALL

16-12-2022

---

---


Përshkrimi

Besniku shpk kerkon te punesoje Magazinier me profilin si meposhte:  


Detyrat

 • Përgjegjegjës për hyrjen dhe daljen e mallrave, inventarizimin sipas dokumentacionit të ardhur nga destinacione të ndryshme;
 • Kontrollon sasinë dhe cilësinë e të gjitha produkteve që hyjnë dhe dalin nga magazina; Përgjegjës për plotësimin e dokumentacionit të magazinës (fletë-hyrje, fletë-dalje, proces-verbalet, inventarin);
 • Mbikëqyr aktivitetin dhe shpërndan detyrat për punëtorët e magazines;
 • Përgjegjës për përgatitjen dhe kontrollin e të gjitha dërgesave dalëse (porositë për klientët);
 • Bën sistematikisht inventare për të gjithë sektorët e magazinës (inventar ditor, javor, mujor);
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit;
 • Kryen detyra të tjera të cilat mund t'i përcaktohen gjatë ditës.

Kualifikimet

 • Arsim i Mesëm ose i Lartë;
 • Eksperiencë në pozicion të ngjashëm, përbën avantazh;
 • Të jetë person i shkathët, i motivuar, autoritar, i komunikueshëm;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizative.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kontaktoni ne: 0672003771

Dergo CV ne email: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Besniku shpk

Besniku shpk