Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75837

Magazinier Palase(Vlore)

Vlore, Shqipëri 13-04-2023 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-04-2023

---

---


Përshkrimi

Nën mikëqyrjen e Menaxherit të Njesise ruan dhe mirëmban mallrat e magazinës. Organizon të gjithë veprimtarinë e nevojshme për marrjen e mallrave në dorëzim ose për nxjerrjen e tyre nga magazina.


Detyrat

 • Kontrollon të gjitha materialet dhe produktet që hyjnë dhe dalin në hapësirën që ka nën përgjegjësi;
 • Plotëson të gjithë dokumentacionin e nevojshëm për lëvizjen e mallrave;
 • Kujdeset për mirëmbajtjen e magazinës dhe administrimin e mallrave;
 • Ruan dokumentacionin  e mëparshëm si dhe atë aktual sipas standardeve të kompanisë;
 • Kontrollon sasinë edhe cilësinë e materialeve duke realizuar krahasime të çmimeve për periudha të ndryshme nga furnitorë të ndryshëm;
 • Përgatit raporte për Dept. e Financës kur i kërkohet;
 • Bën inventarizimin e materialeve si dhe transferon materiale të kompanisë sipas një kërkese të aprovuar nga administratori i kompanisë;
 • Ruan vlerat materiale sipas kushteve teknike që kërkon secili prej tyre;
 • Mbikëqyr aktivitetin ditor të magazines;
 • Mban proçesverbale për çdo incident, thyerje, dëmtim apo shpërdorim.

Kualifikimet

 • Diplomë e arsimit të lartë, e preferueshme është diplomë e Fakultetit Ekonomik;
 • Të ketë të paktën 2 vite eksperiencë pune si Magazinier ose në profile të ngjashme;
 • Të ketë njohuri të mira të paketës “Office'';
 • Të jetë i /e aftë të përdorë Programin financiar ''Financa 5'';
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të punuarit në grup;
 • Aftësi shumë të mira organizuese dhe koordinuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në: [email protected]

SHËNIM: Ky përshkrim pune nuk është gjithëpërfshirës. Punonjësit mund të kryejnë të tjera detyra në lidhje me këtë pozicion për sa kohë ato plotësojnë nevojat e organizatës.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Nona shpk

We are an Albanian company, situated on the most prestigious Shopping Centers in Tirana, offering food and beverages. The company was established in the 2006 with the passion and experience of a wide team, which has been increased year by year. The company has in total a number of 150 employees, with a total turnover of €3,400,000, located in an 1,350 sq.m area.