Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
DELTA

Delta është prezente në treg prej gati 20 vitesh duke shkruar me sukses historinë e cila daton që në vitin 1996. Nga hapat e para si një dyqan për tregëtimin e pllakave dhe hidrosanitareve sot showroom-et delta janë një pikë referimi për trendet e reja të arredimit të shtëpive. Firma të njohura ndërkombëtare janë bërë të prekshme për klientët në vend falë përkushtimit të deltës për të sjellë një koncept të ri, modern dhe funksional...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km 1.5 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542231382
  • Mobile: +682060749

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Durres, Shqipëri 09-07-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Manager Showroom

Kualifikimet

Kriteret qe duhet te permbushin kandidatet:

  • Arsim i larte.
  • Aftesi te mira per te punuar ne grup.
  • Aftesi te mira komunikimi.
  • Mosha e preferuar 25 - 35 vjec.
  • Eksperienca te meparshme ne kete fushe perbejne avantazh.
  • Vendbanimi Tirane / Durres.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni: Per te aplikuar per kete mundesi, ju lutem dergoni CV dhe dokumentat tuaja plotesuese, duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikoni, ne adresen [email protected] Me miresjellje ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerezore, DELTA GROUP. Tek ne CV-ja juaj eshte e sigurte dhe do te trajtohet ne konfidencialitet te plote.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".