Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355689093725
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 15-12-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Prodhimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-12-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA shpk është një kompani Shqiptare, e krijuar mbi 28 vite më parë, me qendër në Lushnjë dhe produkte prezente në të gjithë Shqipërinë. Aktualisht jemi duke kërkuar të rekrutojmë një MANAXHER FABRIKE për fabrikën tonë të UJIT DUKAT në VLORE, i cili do të jetë përgjegjës për më poshtë:

Detyrat

 • Përcakton çdo ditë sasitë e prodhimit së bashku me manaxherin e prodhimit sipas nevojave.
 • Verifikon që burimet njerëzore, materiale dhe makineritë janë të mjaftueshme për të realizuar planin e prodhimit.
 • Bën organizimin e punëve të ditës sipas rradhës së përcaktuar të prodhimit.
 • I komunikon udhëzimet e punës punonjësve dhe vë në zbatim planin e prodhimit.
 • Kontrollon që prodhimi të shkojë sipas objektivave të caktuar dhe ndërhyn në probleme që nuk zgjidhen dot nga punonjësit.
 • Merr vendimet e nevojshme qe te sigurohet qe prodhimi shkon mire.
 • Analizon shkaqet e problemeve, propozon zgjidhje dhe i ve ne praktike.
 • Regjistron dhe kontrollon sasite e prodhuara (produktet gjysem-te perfunduara, perberesit, dhomat e ftohjes dhe magazinen e shperndarjes).
 • Harton sisteme dhe procedura të cilat masin dhe përmirësojnë performancën e cdo njësie prodhimi, duke siguruar operimin në eficencë maksimale.
 • Të jetë i orientuar nga minimizimi i kostove dhe rritja e produktivitetit për linja prodhimi në vecanti dhe për fabrikën në përgjithësi.
 • Të përgatitë raportet e ndryshme për nevojat e manaxhimit, periodikisht, qofshin këto javore, mujore apo edhe vjetore.
 • Perfaqeson kompanine perpara autoriteteve qe mund te vijne per kontroll ne ambjentet e biznesit.

Kualifikimet

 • Të jetë me vendbanim në Vlorë apo zonat përreth.
 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
 • Preferohet me profil agro-ushqimor por nuk eshte kriter i domosdoshem.
 • Të ketë eksperiencë të mëparshme pune në fabrikë prodhimi te pakten 3-5 vjet.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe manaxheriale.
 • Aftësi komunikimi në gjuhën Angleze dhe njohuri shumë të mira kompjuterike.
 • Të zotërojë leje drejtimi të klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni duke dërguar CV në adresën [email protected] me subjektin "MANAXHER FABRIKE - Vlorë".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".