Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Manovrator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AGIKONS sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit nëShqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuarshumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ''MareaResort'' (Kavajë), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhërmi), ''Plazhi i Gurtë'' (Qeparo),''Bougainville Bay'' (Sarandë) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.  Kompania kërkon të zgjerojë stafin e saj ne pozicionin "Manovrator ".

Detyrat

  • Manovratori duhet te njohe dhe ndjek rregullat e sigurise ne pune;
  • Te ndermarr veprime per te shmangur rreziqet ose pengesat, si psh vijat ndihmese, pajisje ndihmese;
  • Kontrollon furnizimin me karburant per te siguruar disponibilitetin e pershtatshem;
  • Riparimi dhe mirembajtja e pajisjeve, realizimi i rregullimeve emergjente ose te asistimi ne riparimet kryesore, kur eshte e mundur;
  • Te mbaje te dhena mbi materialet dhe pajisjet e perdorura ose problemeve te hasura.

Kualifikimet

  • Kandidatet duhet te kene eksperienca te mepareshme pune ne drejtimin e Fadromes dhe Eskavatorit;
  • Te disponojë Dëshminë e manovratorit.
  • Mosha e kerkuar deri 50 vjec;
  • Te jete i disponeshem per te punuar edhe jashte orarit kur te jete e nevojshme.
  • Të jetë korrektë dhe te permbushe me pergjegjesi te plote detyrat e deleguara nga Drejtuesi. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Koha e Punës: 

Nga e Hena - Shtunë, ora 07:30 - 16: 00.

Paga: Ne varesi te eksperiences se kandidatit. 

Ofrohen kushte shume te mira pune.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne nr e kontaktit: 068 40 52 085 / 068 40 16 639

 

AGIKONS SH.P.K

Departamenti i Burimeve Njerëzore

Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", Selitë, Tirane.

Kontakt: 068 40 52 085 / 068 40 16 639

Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort&rsquo...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".