Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Fashion Group Albania

Fashion Group është grupi i parë i shitjeve me pakicë. U themelua në vitin 2005 dhe synonte të rimodelonte tregun shqiptar të shitjeve me pakicë i cili gjithashtu prezantoi risitë e marrëveshjeve franchise. Fashion Group ka prezantuar markat më të suksesshme në botë duke themeluar një standart të ri të shërbimit ndaj konsumatorit dhe tregëtisë. Qëllimi i Fashion Group është të furnizojë tregun shqiptar me produkte alternative cilës...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres, km6, Kashar
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0664057274

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-08-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-08-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Profili I kompaniseBalkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe menaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.

Fashion Group  Albania është pjesë e Balfin Group e specializuar në shitjen me pakicë të veshjeve dhe aksesorëve dhe ka ekskluzivitetin në Shqipëri për një numër markash ndërkombëtare për veshjet si Prenatal, Mango, Okaidi, Geox, Springfield, Carpisa, Parfois, Cortefiel, Women Secret .

Pozicioni: Marketing & Digital Coordinator

Departamenti:    Marketing, PR & Communication

Vendodhja:    Tiranë

Detyrat

 • Projekton , kontrollon, mirëmban  prezencën  e FGA dhe brandeve të saj ne kanalet e komunikimit online dhe website Ndjek dhe monitoron proçesin e shitjeve online ;
 • Koordinon me  specialistin e  operacioneve marketing dhe departamentin komercial për azhornimin e çmimeve, ofertave  dhe produkteve për web;
 • Planifikon, zhvillon dhe ekzekuton të gjitha fushatat dhe programet marketing  në dixhital përfshirë  reklamimin online (GDN, Facebook ads ect) , strategjinë dhe paraqitjen e website, web SEO/SEM;
 • Monitoron zbatimin e fushatave të marketingut tradicional ,atij  dixhital , buxhetin e tyre ,mat dhe raporton mbi performancën e të gjitha këtyre fushatave dhe vlerësimin e tyre kundrejt targetit (ROI, KPIs, dashboards) ;
 • Identifikon trendet, zhvillimet e reja, optimizon shpenzimet dhe performancën bazuar në të dhënat që merr nga matjet ;
 • Projekton dhe menaxhon konkurset (contests & giveaway) në rrjetet sociale dhe kanale të tjera dixhitale;
 • Identifikon dhe propozon bashkëpunëtoret e mundshëm për to dhe ngre analiza për ecurinë e konkurseve;
 • Menaxhon bazën e të dhënave të marketingut, e-mail-in e mediat social;
 • Menaxhon blog dhe të tjera forma të kontentit marketing Bashkëpunon dhe mbështet drejtuesin e departamentit lidhur me komunikimet marketing , PR, events etc Sjell ide, metoda, strategji të reja dhe krijuese të rritjes se performancës në web dhe mediave sociale ;
 • Përdor aftësi të forta analitike për të vlerësuar përvojën e konsumatorëve nëpër kanale të shumëfishta dhe pikat e kontaktit të tyre me markën tonë ;
 • Bashkëpunon me agjencitë dhe partnerët e tjerë.

Kualifikimet

 • Arsim i lartë (i preferuar fusha Marketing) Njohuri dhe aftësi shumë të mira përdorimi të platformave të rrjeteve sociale e atyre Google,  si edhe  analize web;
 • Njohuri shumë të mira në dixhital marketing dhe reklamim ;
 • Aftësi të mira krijuese dhe analizuese Eksperience në web development (HTML and JavaScript) – e preferueshme;
 • Aftësi shumë te mira në të folur dhe të shkruar në Shqip dhe Anglisht;

Aftësi personale:

 • Të jetë i organizuar dhe të shfaqë vëmëndje ndaj detajeve;
 • I aftë të ndjekë disa detyra dhe të vendosi përparësi duke siguruar arritjen e afateve kohore;
 • Të ketë aftësi vetmotivuese , krijuese , zhvilluese dhe të jetë kërkues ndaj vetes ;
 • Të ketë aftësi shumë të mirë për të punuar si pjesë e nje skuadre.

Kushtet e punës 2-5 vite në pozicione të ngjashme me përvojë  dhe eksperiencë të dëshmuar në menaxhim websit-e , media sociale, e-mail dhe marketing online

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Mënyra e aplikimit: CV-të dhe letra reference duhet  të dërgohen  deri në datën  20/08/2020 në adresën  [email protected]

Pas selektimit do të kontaktohen vetëm kadidatët e përzgjedhur. *Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".