Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Arteg

Arteg është një kompani që operon në sektorin e shitjes me pakicë dhe tregton artikuj të kuzhinës dhe pajisje për shtëpinë apo oborrin. Arteg shtrihet me dyqane në disa zona të Tiranës si edhe në Vlorë.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-08-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Arteg Sh.p.k, themeluar në Vitin 2001, lider në treg me produkte dhe pajisje për kuzhinën dhe jo vetëm, prezent me dyqanet në Tiranë, Vlorë, Prishtinë dhe në qytete të tjera nëpërmjet bashkëpunimit të ngushtë me rrjete supermarketesh të njohura, për shkak të rritjes dhë zgjerimit të vazhdueshëm të aktivitetit shpall pozicion vakant Menaxher Marketingu:

Detyrat

• Ndërtimi i strategjisë së marketingut në përputhje me vizionin dhe qëllimn e kompanisë;
• Planifikimi dhe ndjekja e fushatave të marketingut;
• Koordinimi me stafin për përgatitjen e reklamave në përputhje me strategjinë;
• Përmirësimi dhe rritja e imazhit të kompanisë nëpërmjet politikave të komunikimit;
• Analizimi i informacionit të ofruar nga social media manager në lidhje me rendimentin e fushatave;

Kualifikimet

- Diplomë Bachelor në Marketing, Administrim Biznes, Financë dhe profile të ngjashme;
- Kualifikime te tjera Master ose cerfitikime në fushën e marketingut përbëjnë avantazh;
- Të zotërojë shumë mirë Paketën Office. Përbën avantazh njohja e Google AdWords, Google Trends si dhe programe të tjera në funksion të marketingut.
- Experiencë pune në Marketing Analyst dhe/ose Digital Marketing dhe pozicione të ngjashme minimalisht 2 vjet;
- Të jetë person më integritet, sjellje profesionale dhe etike në punë;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek adresa email-it: [email protected]  

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".