Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 12-08-2022 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mektrin Motors Sh.p.k, prej 16 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri. Përfaqësuesi zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, VolvoTrucks, Renault Trucks dhe Volvo Penta eshte ne kerkim te "Mekanik".

Detyrat

 • Te jete njohes shum i mire i sistemeve mekanike te makinave.
 • Te jete i afte ti japi zgjidhje problemeve minimalisht te zakonshme mekanike.
 • Te kete njohuri te sistemeve elektronike te makinave.
 •  Te jete njohes i programeve diagnostikuese.
 • Perparsi do te kene ato kandidate qe kane eksperience ne kete profil.

Kualifikimet

 • Minimalisht duhet te kete mbaruar studimet ne shkollen e mesme profesionale per automobila.
 • Te kete eksperience pune ne kete fushe.
 • Te jete njohes i mire i sistemeve te makines (Sistemi drejtimit, frenimit, amortizimit e tj).
 • Te kete aftesi te mira komunikuese.
 • Te jete njohes i mire i nje gjuhes Angleze.
 • Te jete i gatshem per trajnime jashte vendit.
 • Te kete deshire per te punuar dhe mesuar ne pune, si dhe te jete ne gjendje te perballoje volumin e punes.
 • Te zoteroje patenten e klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Transporti nga Tirana ose Durresi eshte i siguruar nga kompania.

Per te aplikuar per kete pozicion pune duhet te dergoni CV-ne tuaj me subjekt "Mekanik" ne adresen e emailit: [email protected]

Per me shume info mbi Mektrin Motors vizitoni faqen tone www.mektrin.al ose na ndiqni ne rrjetet tona sociale.

Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6, Durres.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Mektrin Motors

Mektrin Motors shpk eshte perfaqesuesi zyrtar ne Shqiperi per disa nga brandet me prestigjioze si Jaguar, Land Rover, Volvo Car, Volvo Trucks dhe Renault Trucks. Me nje eksperience shumevjecare ne treg, Mektrin Motors eshte lider per segmentin e automjeteve premium duke ofruar nje pakete te plote sherbimesh per klientet e saj, duke i mundesuar jo vetem makinen e tyre te endrrave,por edhe nje game te gjere sherbimesh pas shitjes. Of...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë