Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-10-2022
Data e fillimit të punës
21-09-2022

Përshkrimi

Kompania "Gjikuria shpk" është një kompani prestigjoze në tregun shqiptar e cila operon në fushën e ndërtimit dhe kryesisht në atë të infrastrukturës.
Aktualisht kompania po zbaton disa projekte të rëndesishme në rang vendi.
Qëllimi ynë është të punuarit në grup duke ndërthurur përvojën, dijen, aftësinë dhe përkushtimin në mënyrë që cdo projekt të përfundojë me sukses në kohën e duhur dhe cilësinë e kërkuar.

Pozicioni vakant i punës: Mekanik/Elektroauto

Detyrat

 • Mekaniku do të jetë përgjegjës për montim, operim në eliminimin e defekteve, mirëmbajtje dhe riparim të makinave, komponentëve të tyre, pajisjeve mekanike;
 • Pergjegjës për makineri gërmimi e ngarkimi dherash, makineri shtyrje, nivelimi e ngjeshje dherash apo shpim toke, automjete;
 • Zbaton rregullat e sigurimit teknik dhe të mbrojtjes së mjedisit;
 • Mban dokumentacionin e nevojshëm mbi problemet teknike dhe organizative për punën e bërë;
 • Përgjegjës për identifikimin e parregullsive në pajisje dhe konstruksione të ndryshme mekanike;
 • Mirëmban dhe riparon makineritë e rënda.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e mesëm profesional në drejtimin Mekanik;
 • Të ketë eksperiencë jo me pak se 2 vjet;
 • Të ketë leje drejtimi automjeti;
 • Të ketë aftësi komunikuese dhe bashkëpunuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju ofrojmë pagë të kënaqshme, transport të përfshirë.

Vendi i punës: Tiranë

Të gjithë kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në e detajuar në Shqip në: [email protected] ose te kontaktojnë në numrin e telefonit: +355697042285.

Gjikuria Construction

Gjikuria Construction is one of the largest building societies in the country. Established in January 1995, based in Tirana, Gjikuria Construction has the object of designing and building residential, social, cultural, commercial, design, construction and management of tourist villages. The key to our success is "Customer Focus". In this context, our company's internal management is a strong support system based on our dedicatio...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04257456
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".