Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTropoja, Shqipëri 24-05-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrator Biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-05-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bujtina Adora Albania eshte ne kerkim te kandidatev per pozicion vakant si: Menaxher

Detyrat

 • Plotëson nevojat e bujtines me staf, duke përzgjedhur, trajnuar, monitoruar dhe vlerësuar punën e tyre nëpërmjet dhënies së feedback-ut të vazhdueshëm;
 • Përgatit plane konkrete me qëllim përmirësimin e vazhdueshëm të menaxhimit të shërbimeve në bujtinë;
 • Përgatit buxhetin vjetor, identifikon dhe vlerëson risqet dhe shpenzimet, arrin objektivat financiarë;
 • Drejton dhe monitoron fushatat e marketingut;
 • Menaxhon dhe mirëmban marrëdhëniet me kontraktorët dhe furnitorët;
 • Monitoron dhe mirëmban ambientet si dhe shërbimet e ofruara;
 • Kujdeset të sigurojë përpuethshmërinë me procedurat dhe ligjet mbi licensimin, shëndetin dhe sigurinë.
 • Orienton dhe trajnon punonjësit e bujtinës;
 • Siguron efikasitet dhe efiçense maksimale në përdorimin e materialeve dhe promovimit të paketave të ofruara nga  bujtina.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta;
 • Të ketë eksperience te me parshme ne menaxhimin e fushes se hotelerise;
 • Aftësi shumë të mira supervizimi;
 • Eksperiencë pune në pozicione të ngjashme;
 • Njohuri shumë e mirë e gjuhës angleze, gjuhet e tjera perbejne avantazh dhe e programeve bazë te kompjuterit.

Shënime


Ju lute dergoni CV tuaj ne +355 68 823 1144


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Bujtina Adora Albania

Bujtina Adora  Albania
Guest House, Traditional Restaurant

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Fierze , Tropoje.
 • Tropoja, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 069 480 8686

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë