Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-07-2020 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Zhvillimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-07-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
35

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Menaxher Brand-i (sektori i paisjeve hidrosanitare) për klientin e saj, përfaqësues ekskluziv i një prej Brande-ve ndërkombëtar më të mëdhenj dhe të njohur në botë të rubinetave të ujit dhe pajisjeve hidrosanitare.

Detyrat

 • Menaxhon dhe zhvillon markën me qëllim mirëpozicionimin e saj në treg;
 • Menaxhon ciklin e shitjeve;
 • Fokusohet në arritjen e objektivave dhe rritjes së përfitueshmërisë financiare të markës;
 • Identifikon mundësi të reja biznesi, ndërton dhe mban marrëdhënie me portofolin kryesor të klientëve (arkitekt, instalues, blogerë, kompani ndërtimi, VIP etj)
 • Identifikon nevojat specifike të klientëve, ofron informacionin e duhur teknik rreth produkteve duke dhënë rekomandimet dhe zgjidhjet e nevojshme;
 • Përmirëson arritjet dhe kompetencat e stafit nëpërmjet transferimit të informacionit të nevojshëm teknik dhe procedurial tek ta, mentorimit të tyre etj;
 • Monitoron dhe analizon tendencat e tregut dhe raporton në mënyrë periodike tek CEO i kompanisë.  

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare;
 • Eksperiencë e mëparshme në pozicione të ngjashme (shitje, menaxhim/zhvillim brand-i menaxhim/zhvillim biznesi), e preferueshme në Retail, Distribucion, Hidrosanitare;
 • Të zotërojë sh mirë gjuhën Angleze dhe te njoh mirë paketën MS Office (kryesisht Word, Excel);
 • Të jetë i/e orientuar drejt marrëdhënieve me klientin;
 • Aftësi shumë të mira në shitje, negocim dhe i orientuar drejt rezultateve;
 • Të ketë leje drejtimi automjeti.  

Shënime


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në linkun që vijon: https://aplikim.eppc.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".