Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 73815

Menaxher Brandi Materialesh Ndertimi

Tirane, Shqipëri 09-02-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

09-02-2023

---

---


Përshkrimi

Arjon shpk  kërkon te punesoje : Menaxher Brandi Materialesh Ndertimi (M ).


Detyrat

 • Menaxhon dhe zhvillon markën me qëllim mirëpozicionimin e saj në treg;
 • Menaxhon ciklin e shitjeve;
 • Menaxhon Stokun.
 • Fokusohet në arritjen e objektivave dhe rritjes së përfitueshmërisë financiare të markës;
 • Identifikon mundësi të reja biznesi, ndërton dhe mban marrëdhënie me portofolin kryesor të klientëve.
 • Identifikon nevojat specifike të klientëve, ofron informacionin e duhur teknik rreth produkteve duke dhënë rekomandimet dhe zgjidhjet e nevojshme;
 • Përmirëson arritjet dhe kompetencat e stafit nëpërmjet transferimit të informacionit të nevojshëm teknik dhe procedurial tek ta, mentorimit të tyre etj;
 • Monitoron dhe analizon tendencat e tregut dhe raporton në mënyrë periodike tek CEO i kompanisë.

Kualifikimet

 • Diplomë Universitare.
 • Eksperiencë e mëparshme në pozicione të ngjashme (shitje, menaxhim/zhvillim brand-i menaxhim/zhvillim biznesi), e preferueshme në Retail.
 • Të zotërojë gjuhën Angleze dhe te njoh mirë paketën MS Office (kryesisht Word, Excel).
 • Të jetë i/e orientuar drejt marrëdhënieve me klientin.
 • Aftësi shumë të mira në shitje, negocim dhe i orientuar drejt rezultateve.
 • Të ketë leje drejtimi automjeti. 
 • Mosha preferuar 32-50 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ARJON SHPK

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke) Tiranë/Albania.