Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72714

Menaxher/e Hoteli Durres

Durres, Shqipëri 20-12-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Drejtor Hoteli

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-12-2022

---

---


Përshkrimi

Hotel Iliria Internacional Durrës, në kuadër zgjerimit të stafit kërkon personel me kualifikimet dhe kërkesat e mëposhtme: Menaxher/e Hoteli


Detyrat

 • Plotëson nevojat e hotelit me staf, duke përzgjedhur, trajnuar, monitoruar dhe vlerësuar punën e tyre nëpërmjet dhënies së feedback-ut të vazhdueshëm;
 • Përgatit plane konkrete me qëllim përmirësimin e vazhdueshëm të menaxhimit të shërbimeve në hotel;
 • Përgatit buxhetin vjetor, identifikon dhe vlerëson risqet dhe shpenzimet, arrin objektivat financiarë;
 • Drejton dhe monitoron fushatat e marketingut;
 • Menaxhon dhe mirëmban marrëdhëniet me kontraktorët dhe furnitorët;
 • Monitoron dhe mirëmban ambientet si dhe shërbimet e ofruara;
 • Kujdeset të sigurojë përpuethshmërinë me procedurat dhe ligjet mbi licensimin, shëndetin dhe sigurinë.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet në degën Hoteleri Turizëm;
 • Të ketë eksperience te me parshme ne menaxhimin e fushes se hotelerise;
 • Orienton dhe trajnon punonjësit e hotelit; Aftësi shumë të mira supervizimi;
 • Siguron efikasitet dhe efiçense maksimale në përdorimin e materialeve dhe promovimit të paketave të ofruara nga hoteli;
 • Mban përgjegjësi në përmbushjen e standarteve të shërbimeve të hotelit sipas normativave, sistemeve dhe koncepteve të Hotelit;
 • Eksperiencë pune në pozicione të ngjashme;
 • Fleksibilitet në orarin e punës;
 • Njohuri shumë e mirë e gjuhës angleze, gjuhet e tjera perbejne avantazh dhe e programeve bazë te kompjuterit;
 • Pagë e kenaqshme.

Shënime


Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e E-mail: [email protected]

ose te telefonojne per me shume informacion tek 0682031909

WEB: www.iliriainternacional.com
Adresa: HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL Lagjia 13, PLAZH "ILIRIA" DURRES


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL


INFORMACIONE KONTAKTI