Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72657

Menaxher/e Projektesh

Tirane, Shqipëri 19-12-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Projektesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

---


Përshkrimi

Profili i Kompanisë: FM Reklama është një kompani me një eksperiencë 15 vjeçare në industrinë e Reklamave, Printimeve Dixhitale dhe Produkteve Promocionale në vendin tonë.

Pozicioni i Punës: Menaxher Projektesh

Departamenti: Shitje

Përmbledhje e pozicionit: Menaxhimi i operacioneve të shitjes së produkteve dhe shërbimeve që kompania ofron, zgjerimi i tregut dhe mirëmbajtja e klientëve ekzistues.

Përgjegjësitë kryesore:

 • Njeh në mënyrë profesionale produktet dhe shërbimet e realizuara nga FM Reklama;
 • Menaxhon të gjithë proçesin e shitjes së produkteve në kompani, që nga identifikimi i kërkesës/nevojës së klientit, ofrimi i zgjidhjes së duhur për realizimin e projektit, dërgimi i ofertës, marrja e porosisë, ndjekja e afateve, ofrimi i mbështetjes pas shitjes;
 • Studimi i tregut dhe identifikimi i klientëve potencialë;
 • Ofron suport sipas fushës së kompetencës në përgatitjen e materialeve teknike të nevojshme të projekteve (në bashkëpunim me Departamentet e tjera) dhe është përgjegjës për menaxhimin e cështjeve administrative të zyrës;
 • Propozon strategji, politika dhe veprime që përmirësojnë avantazhet e kompanisë në industrinë e reklamave.

  Edukimi:
 • Diplomë Bachelor në degët: Inxhinieri, Arkitekturë, Menaxhim


Aftësitë e kërkuara:

 • Aftësi shumë të mira komunikuese, me qëllim ndërtimin dhe zhvillimin e marrëdhënieve sa më të mira me klientët ekzistues dhe ata potencial;
 • Aftësi për ti dhënë zgjidhjen e duhur klientëve dhe për ti ndjekur ata 360*;
 • Inisiator, analitik,i orientuar nga rezultatet, me fokus të qartë drejt cilësisë dhe përmirësimit të performancës;
 • Aftësi shumë të mira organizative, duke përfshirë aftësi për të planifikuar punën dhe vendosur prioritete;
 • Aftësi shumë të mira negociuese;
 • Aftësi për të punuar në grup dhe për të marr iniciativa;

  Kualifikime të tjera:
 • Eksperiencë pune +2 vite në ndjekje projektesh;
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze;
 • Njohuri shumë të mira kompiuterike (paketa MS Office);
 • Patentë e klasit B;


Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre  brenda datës 25 Nëntor.

Për më shumë informacion kontaktoni në nr. e telefonit +355 67 200 5985


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
F&M Reklama

F&M Reklama me një eksperiencë 15 vjeçare në tregun e reklamave në Shqipëri, ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime digitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.


INFORMACIONE KONTAKTI